دانلود Gulf Super VPN برای اندروید


دانلود Gulf Super VPN برای اندروید

دانلود سوپر وی پی ان گالف با لینک مستقیم

دانلود Gulf Super VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید دیگه برای معرفی! این وی پی ان رو هم یکی از مخاطبای عزیزمون برامون تو کامنت نوشته بودن و ازمون نظر خواسته بودن راجع بهش! ما هم گفتیم چی از این بهتر که یه مطلب راجع بهش بنویسیم براتون که قابل استفاده برای همه باشه! رفقا شما هم میتونید نظرات و پیشنهادات و انتقادات خودتون رو برامون در قسمت کامنت ها بنویسید و بهمون کمک کنید که محتوای بهتری براتون تولید کنیم! پس با ما همراه باشید و اگر دوست داشتید هم یه گشتی تو سایتمون بزنید که کلی وی پی ان و فیلترشکن رو براتون معرفی و بررسی کردیم تا کمکی کردهباشیم تا مخاطبان عزیزمون بتونن به اینترنت آزاد دسترسی پیدا کنن.

خب اگر بخوام نظرم رو راجع به این وی پی ان بگ، باید بگم که : نه!

این وی پی ان اصلا معیار های یه وی پی ان خوب رو یجورایی میشه گفت که نداره! این وی پی ان در پلتفرم گوگل پلی برای دانلود قرار گرفته و تا الان موفق شده بیشتر از 100 هزار دانلود فعال دریافت کنه ولی به همین میزان، نمره ای هم که کاربران این وی پی ان در نظرسنجی گوگل بهش دادن هم بد بوده! کاربران این وی پی ان در نظرسنجی گوگل پلی بهش نمره 3 از 5 رو دادن که اصلا نمره قابل قبولی برای یه برنامه یا فیلترشکن تو گوگل پلی نیست!

همچنین در همون نگاه اول میتونید از طراحی ظاهری و گرافیکی داغون، ناشیانه و درپیت این وی پی ان ، این حدس رو بزنید که با یه وی پی ان داغون طرفید و نه یه وی پی ان حرفه ای یا حتی کار راه انداز!

رفقا امیدوارم که این مطلب هم براتون مفید بوده باشه و ممنون از اینکه تا اینجای مطلب رو مطالعه کردید و همراهمون بودید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *