دانلود نسخه اصلی وی پی ان ژوپتا وی آی پی


دانلود نسخه اصلی وی پی ان ژوپتا وی آی پی

دانلود GUPTA VIP ورژن کامل!

در پست های قبلی براتون وی پی ان ژوپتا وی آی پی رو معرفی کردیم اما با این تفاوت که اون نسخه لایت و سبک این برنامه بود و امروز اومدیم با نسخه اصلی و کامل این برنامه که قطعا کمی از نسخه لایت خودش سنگین تره! اما طبیعتا عملکرد بهتری هم نسبت به نسخه لایت داره و میخوایم با هم ببینیم که آیا ارزش دانلود بیشتری هم نسبت به نسخه لایت داره یا نه! البته به این نکته دقت کنید که در هر دوتا ورژن حداقل اندروید مورد نیاز برنامه اندروید 5 و یا بالاتره و در این مورد تفاوتی بین این دوتا نیست!

قطعا اولین نکته ای که میخوام در باره تفاوت بین این نسخه و نسخه لایت بهش اشاره کنم، تفاوت ظاهری و تفاوت در طراحیشونه که با اینکه این وی پی ان هم طراحی حرفه ای و درجه یکی نداره ولی حتما از نسخه لایت بهتره و حس بهتری رو به کاربر منتقل میکنه!

در این وی پی ان تم رنگی سفید و بنفش استفاده شده که یکم برای یه برنامه رنگ غریبیه و به هیچ وجه حس اعتماد و صمیمیت و اطمینان و آرامش خاطر و … رو منتقل نمیکنه!

اما باحال ترین نکته راجع به این وی پی ان اینه که از بیشتر از 10 تا پروتکل مختلف تو این برنامه پشتیبانی میشه و برخلاف نسخه لایت، این برنامه به هیچ کدوم نه نمیگه! UDP – TLS – TCP – HTTP – HTTPS – SSH و … چند تا از پروتکل هایی هستن که در این وی پی ان پشتیبانی میشن!

با وجود همه اینها دیگه نیازی نیست تا شما شخصا کار سختی انجام بدید و بدون وارد کردن هیچ اطلاعات خاصی به برنامه و فقط با یه تپ روی دکمه اتصال کارتون راه میفته! راستی برامون در قسمت کامنت ها حتما بنویسید که شما از این وی پی ان استفاده کردید یا نه؟ و اگر استفاده کردید، نظرتون راجع به این وی پی ان چیه؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *