دانلود فیلتر شکن G VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن G VPN برای اندروید + رایگان

دانلود نسخه مود شده برنامه جی وی پی ان بدون قطعی

برای برقراری ارتباط با دیگران در پیام رسان های مختلف مانند تلگرام و واتساپ شما نیاز به فیلتر شکن دارید. زیرا این برنامه ها کاملا فیلتر شده اند و شما نمی توانید با اینترنت در اختیارتان به آن ها دسترسی پیدا کنید. شما می توانید با نصب فیلتر شکن G VPN ، علاوه بر نصب کردن این برنامه ها، تمام سایت های موجود در کشور خود را رفع فیلتر کنید و به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

حجم مصرفی کمتر باتری و اینترنت

بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار به دلیل نوع کارکردشان اینترنت بسیاری را مصرف می‌ کنند. اما این فیلتر شکن باعث می‌ شوند تا حجم مصرفی ما افزایش یابد و به طور غیرمستقیم بر روی خرج های روزانه ما اثرگذار است. همچنین برخی از فیلتر شکن ها به دلیل مصرف بالای باتری که دارند به سلامت دستگاه ما آسیب می‌ زنند و عمر آن را کوتاه‌ تر می‌ کنند. بنابراین ما باید از جی وی پی ان استفاده کنیم که این دو ویژگی را نداشته باشد.

رمزگذاری اطلاعات شما با سرور های برنامه G VPN

یکی از اقدامات امنیتی کاربردی این برنامه رمزگذاری اتصالات شما می باشد. به صورتی که این برنامه با عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن، اتصالات شما را رمزگذاری می ‌کند. و از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام استفاده از مکان های عمومی محافظت می کند.
در نتیجه شما به کمک این برنامه می توانید از تمامی خدمات اینترنتی استفاده کنید بدون اینکه نگران هک شدن دستگاه خود باشید.

Screenshot image

برنامه G VPN دارای سرور های رایگان

تمامی سرور هایی که در این برنامه وجود دارند، از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اما با این وجود تمامی آن ها به صورت رایگان به شما ارائه می شود. در نتیجه می توانید بدون پرداخت هرینه بهترین خدمات وی پی ان را دریافت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *