دانلود رایگان H.I.L VPN از برنامه گوگل پلی


دانلود رایگان H.I.L VPN از برنامه گوگل پلی

نصب فیلتر شکن سریع و فعال H.I.L VPN برای گوشی اندروید

به علت افزایش شدت محدودیت ‌ها، درخواست کاربران برای یک فیلتر شکن فعال و قدرتمند نیز افزایش پیدا کرده است. به طوری که فیلتر شکن ‌های زیادی به بازار ارائه شده ‌اند تا پاسخگوی نیاز کاربران باشند. یکی از این فیلتر شکن‌ ها که به تازگی به بازار ارائه شده است، فیلتر شکن H.I.L VPN می‌ باشد. که شما می‌ توانید با مراجعه به برنامه گوگل پلی به راحتی آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

استفاده از خدمات به روز با کیفیت عالی

از آنجایی که این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است از خدمات کاملاً به روز و حرفه ‌ای برخوردار است. که مناسب با مبارزه با انواع محدودیت‌ های اینترنتی است.
شما می‌ توانید بر اساس ادعایی که این برنامه کرده است. آن را از روی گوگل پلی دانلود کنید. و با آن به مبارزه با انواع فیلترینگ اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه ‌های مختلف بروید.

Screenshot image

Screenshot image

سرور های تازه نفس و خلوت در فیلتر شکن H.I.L VPN

از آنجایی که این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است و بسیاری هنوز این برنامه را نشناخته‌ اند. به طور کلی تنها ۵۰۰ بار از طریق گوگل پلی دانلود و نصب شده است.
به همین دلیل است که باعث شده است سرور های این برنامه بسیار تازه نفس و پرسرعت باشند. و به دلیل اینکه هیچ ترافیک زیادی بر روی آن ها اعمال نشده است. شما می توانید بهترین تجربه از اتصال پرسرعت و حرفه ای را کسب کنید.

عدم ذخیره اطلاعات خصوصی با نصب برنامه H.I.L VPN

این برنامه برای اینکه بتواند نظر کاربران را به خود جلب کند و آن ها را به استفاده از این برنامه تشویق کند. بهترین خدمات امنیتی را برای آن ها در نظر گرفته است. هنگامی که شما از این برنامه استفاده خواهید کرد. به هیچ عنوان هیچگونه خطری امنیت حریم خصوصی شما را تهدید نمی‌ کند.
چرا که این برنامه با استفاده از به روزترین خدمات امنیتی و همچنین عدم ذخیره اطلاعات خصوصی شما بهترین امنیت را برای شما فراهم خواهد کرد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *