دانلود فیلتر شکن Halley Vpn برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Halley Vpn برای اندروید + رایگان

دانلود برنامه Halley Vpn برای کامپیوتر

برنامه Halley Vpn فیلتر شکنی پرسرعت و قدرتمند است. که تمام مشکلات اینترنتی شما را که به دلیل محدودیت اعمال شده بر اینترنت با آن مواجه هستید رفع می‌کند. این برنامه با دور زدن محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت به شما امکان می دهد. که به محتوای سایت ها و برنامه های محدود شده دسترسی داشته باشید. و از خدمات آنها بهره ببرید. این فیلتر شکن یکی از بهترین گزینه های شما برای استفاده کردن از شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده نظیر اینستاگرام، تلگرام و واتساپ و غیره می باشد. تمامی خدماتی که این فیلتر شکن به شما ارائه می‌ کند، رایگان بوده و شما نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت.در نتیجه می توانید به راحتی به سرور های برنامه متصل شوید.

برنامه Halley Vpn بدون محدودیت

شما برای استفاده کردن از این فیلتر شکن بی نظیر و بهره بردن از ویژگی‌های قوی آن هیچ گونه محدودیتی ندارید. بدین معنی که هر زمان که بخواهید به هر مقدار می توانید از این فیلتر شکن بی نظیر استفاده کنید. این ویژگی باعث می شود که برنامه پرسرعت ما از برنامه های مشابه برتری پیدا کند. چرا که بسیاری از فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار دارای محدودیت های زمانی و حجمی هستند. برای مثال می‌توانید در مدت زمانی محدود از آنها استفاده کنید و بعد قطع می شوند. و یا تا مقدار حجم مشخصی پهنای باند به شما داده می‌شود. اما در فیلتر شکن Halley Vpn شما هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت.

Screenshot image

امنیت حریم شخصی

یکی از هدف ‌های این فیلتر شکن محافظت از حریم شخصی کاربران خود می باشد. چرا که احترام و رضایت کاربران در اولویت اول این برنامه قرار دارد. این برنامه در راستای کسب رضایت مشتری های خود اقدامات گوناگونی را انجام داده است. یکی از این اقدامات فراهم کردن بستری است که در آن حریم شخصی کاربران در بالاترین حد خود محافظت می شود. در این راستا برنامه یک سری تعهداتی را به کاربران داده است. که طبق این تعهدات برنامه متعهد می شود، که هیچگونه سابقه یا اطلاعات از کاربران ذخیره نشود. و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار نگیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *