دانلود فیلتر شکن HAMRAH VPN نسخه مود شده برای اندروید


دانلود فیلتر شکن HAMRAH VPN نسخه مود شده برای اندروید

لینک دانلود فیلتر شکن همراه وی پی ان + برای ویندوز

فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت کاربران را از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم کرده است و به یکی از مشکل های بزرگ کاربران تبدیل شده است. چرا که آن ها به دلیل این محدودیت ها از بسیاری از خدمات واجب و ضروری که در اینترنت به آنها نیاز دارند محروم شده اند. ولی با فیلتر شکن پر قدرت و پر سرعت HAMRAH VPN می توانند به هر چیزی دسترسی پیدا کنند. همچنین با سرعت بسیار بالای خود به کاربران در دور زدن محدودیت ها و دسترسی به محتوای مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده کمک می کند.

سرعت بالا و عالی فیلتر شکن HAMRAH VPN

این برنامه یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن ها و ابزار های اینترنتی است. که به کاربران این امکان را می‌ دهد تا در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نیازشان در اینترنت دسترسی پیدا کنند. این برنامه با سرور های پرسرعت و متعددی که دارد برای کاربران سرعت اتصال بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می کند. و از این طریق تجربه بسیار دلپذیر از یک اینترنت با سرعت بالا و نامحدود را به آن ها هدیه می‌کند.

امنیت بالا و نامحدود

امنیتی که همراه وی پی ان برای کاربرانش فراهم می‌کند بسیار بالا می باشد. به گونه ای که کاربران هنگام استفاده از این برنامه با خیالی راحت و آسوده به مرور در اینترنت می پردازدند. یکی از اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. رمزگذاری اتصالات، برای کاربران اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ فراهم می‌کند. که این ویژگی سبب می‌شود آن ها در برابر خطرات احتمالی ایمن بمانند.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن HAMRAH VPN

همراه وی پی ان به دلیل رابط کاربری ساده و کاملی که دارد استفاده از آن را برای کاربران بسیار راحت کرده است. به گونه‌ای که کاربران برای استفاده از خدمات این برنامه و متصل شدن به سرور های آن کافیست بر روی دکمه اتصال ضربه بزنند. تا به صورت کاملاً خودکار به بهترین و با کیفیت ترین سرور در آن لحظه متصل شوند و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *