دانلودفیلتر شکن hamster coin vpn برای ویندوز


دانلودفیلتر شکن hamster coin vpn برای ویندوز

نصب فیلتر شکن hamster coin vpn

این فیلترشکن علاوه بر باز کردن سایت ها به شما در نصب و باز کردن برنامه های مسدود شده کمک می کند. به صورتی که می توانید به راحتی برنامه هایی مانند اسنپ چت، اینستاگرام، واتساپ، تلگرام، یوتیوب و دیگر برنامه های فیلتر شده را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. و با بالاترین سرعت و امنیت از امکانات و ویژگی های آنها بهره ببرید. علاوه بر آن امکان تماشای ویدیو ها با بهترین کیفیت و سرعت و بازی های فیلتر شده برای شما فراهم می‌شود. و می‌توانید هر بازی را که می خواهید با بهترین پینگ و سرعت انجام دهید.

رمزگذاری درجه نظامی با فیلتر شکن hamster coin vpn 

علاوه بر موارد گفته شده این فیلتر شکن دارای تونل های رمزگذاری شده است که اطلاعات شما را ایمن می کند و نمی گذرد کسی به آنها دسترسی پیدا کند. به صورتی که با رمزگذاری های درجه نظامی که دارد امکان مرور نامحدود و ناشناس در سراسر جهان را به شما می دهد. علاوه بر آن موقعیت مکانی شما به هیچ عنوان برای افراد ناشناس مشخص نمی شود. تا شما بتوانید و هر سایت و برنامه‌ای که می خواهید دسترسی پیدا کنید. در عین حال می توانید به راحتی از تمام داده‌های شخصی خود محافظت کنید. این برنامه هنگام ورود و ثبت نام از شما اطلاعات ورود نمیخواهد بنابراین بدون نیاز به ثبت نام کردن می توانید از برنامه و سرورهاش استفاده کنید. در نتیجه این برنامه هیچ اطلاعاتی از شما نخواهد داشت.

با فیلترشکن hamster coin vpn  به راحتی تماشا کنید

شما با استفاده از این برنامه میتوانید به هر ویدیویی که میخواهید آن را تماشا کنید اما با مسدود بودن یوتیوب قابل دسترس نیستند، دسترسی پیدا کنید. و با سرعت بی نظیر این فیلتر شکن از تماشای آن ها با بهترین کیفیت لذت ببرید.همچنین به وسیله سرور های قوی این برنامه به سادگی میتوانید از دیگر برنامه ها مثل نتفلیکس و سایر برنامه هایی که این خدمات را ارائه میکنند و فیلتر هستند استفاده کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *