دانلود فیلتر شکن Hand VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن Hand VPN برای ویندوز

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Hand VPN + رایگان

یکی دیگر از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که می‌ تواند گزینه شما به عنوان یک فیلتر شکن برای دسترسی به خدمات وی پی ان و دور زدن انواع محدودیت‌ ها باشد، برنامه Hand VPN خواهد بود.
این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در گوگل پلی می‌ باشد. که شما می‌ توانید آن را به راحتی از این برنامه دانلود کنید. همچنین این برنامه طبق ادعای سازندگانش از قدرت کافی برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها برخوردار است. بنابراین می‌ تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

اطلاعات کافی درباره Hand VPN

این برنامه یک فیلتر شکن است که خدمات وی پی ان را در اختیار کاربران قرار می‌ دهد. و شما می‌ توانید از آن بدون ثبت نام کردن استفاده کنید. این ویژگی سبب می‌ شود که کار شما برای استفاده از آن راحت‌ تر شود.

Screenshot image

ارائه کلیه خدمات به صورت نامحدود است:

شما برای استفاده از این فیلتر شکن هیچ محدودیتی ندارید و می‌ توانید هر موقع از شبانه روز به هر مقدار که می‌ خواهید به یکی از سرور های آن متصل شوید. و از خدمات لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها و دسترسی به سایت ‌ها و برنامه‌ های فیلتر شده استفاده کنید.

سرور های جهانی و پرقدرت

طبق ادعای سازندگان برنامه، این فیلتر شکن از سرور های جهانی برخوردار است. که سبب می‌ شود قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها برای شما فراهم شود. و شما بتوانید تنها با یک کلیک به خدمات دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

نقطه ضعف موجود در فیلتر شکن Hand VPN

این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند و سبب می‌ شود که شما هنگام استفاده از انواع اینترنت بتوانید مروری مطمئن و بدون خطر داشته باشید. البته این برنامه ممکن است یک سری از اطلاعات را با اشخاص دیگر هم رسانی کند. که امنیت حریم شخصی شما را کاهش می‌ دهد.

دسترسی به انواع خدمات

همانطور که کمی پیشتر به این موضوع اشاره شد. شما می‌ توانید به کمک سرور های این برنامه از قدرت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید. در واقع انواع خدمات مانند تماشای آنلاین فیلم و سریال و همچنین بازی کردن و یا دسترسی به محتوای سایت ‌ها و برنامه ‌های مختلف برای شما ممکن خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *