دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن HAWA VPN + رایگان


دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن HAWA VPN + رایگان

دانلود لینک مستقیم برنامه HAWA VPN

فیلتر شکن های بسیاری در کشور موجود هستند ولی ما برای استفاده نامحدود از سایت ها نیاز به یک برنامه قوی مانند فیلتر شکن HAWA VPN داریم. زیرا این برنامه با ویژگی های زیادی که دارد دسترسی سریع به هر چیزی را برای شما فراهم می کند. تا شما بتوانید به سرعت فیلترینگ موجود در سایت ها را دور بزنید و به سادگی برنامه های دلخواهتان را از هرکجا دانلود و با سرعت بالا از آن ها استفاده کنید.

افزایش ایمنی هنگام مرور با فیلتر شکن HAWA VPN

این فیلتر شکن به هیچ‌ عنوان امنیت شما را به خطر نمی اندازد. به گونه ای که با پروتکل های پیشرفته و امنیتی که دارد تمام داده‌ های شما را حفظ می کند. و نمی گذارد کسی به اطلاعات شخصی و گذرواژه شما دسترسی پیدا کند. بنابراین می توانید با خیال راحت از این برنامه قوی استفاده کنید.

اتصال به سرور های متنوع

این فیلتر شکن دارای تعداد زیادی سرور از سراسر جهان است. که شما میتوانید تنها با یک ضربه به هر کدام از آن ها که می خواهید متصل شوید و مرور ایمن و نامحدود را تجربه کنید. البته این فیلتر شکن یک گزینه خودکار دارد که با لمس کردن آن به صورت خودکار برنامه برای شما بهترین و پرسرعت ترین سرور را انتخاب می‌کند. و در کمترین زمان ممکن، شما را متصل میکند.

Screenshot image

نصب آسان و استفاده نامحدود از برنامه HAWA VPN

استفاده از این فیلتر شکن کاملاً نامحدود است و شما می توانید بدون محدودیت زمانی از سرور های این فیلتر شکن استفاده کنید. همچنین در این برنامه هیچ سایت و برنامه ای برای شما مسدود نمی ماند. زیرا در کمترین زمان ممکن شما می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید . البته استفاده از این برنامه بسیار آسان است به گونه‌ای که شما می توانید پس از نصب برنامه، آن را راه اندازی کنید و در یک چشم به هم زدن از سرور هایش استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *