نحوه فعال کردن HB VPN برای اینترنت همراه اول


نحوه فعال کردن HB VPN برای اینترنت همراه اول

نصب فیلتر شکن HB VPN با لینک مستقیم

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بتوانید با انواع اینترنت از آن استفاده کنید. فیلتر شکن HB VPN مناسب‌ ترین گزینه برای شما خواهد بود. چرا که سازگار با انواع اینترنت‌ هاست و به دلیل سرور های با کیفیتی که دارد. می‌ تواند قدرت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند.

نحوه استفاده از فیلتر شکن کاربردی HB VPN

همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنید هنگامی که وارد برنامه می‌ شوید با اولین مسئله ‌ای که مواجه می‌ شوید. این است که این برنامه از شما می‌ خواهد که اپراتور مورد استفاده خود را انتخاب کنید. که تمامی اپراتور ها یعنی رایتل، ایرانسل و همراه اول و همچنین اینترنت خانگی در بین گزینه ‌ها وجود دارد.
این مسئله برای این است که برنامه بتواند اتصال مخصوص به اینترنت شما را انجام دهد. چرا که بعضی از سرور ‌ها تنها با یک اینترنت خاص فعال هستند. بنابراین این برنامه با آوردن این قابلیت این مسئله را حل کرده است.

برقراری اتصال در سریع ترین زمان ممکن

پس از اینکه اپراتور اینترنت خود را انتخاب کردید برنامه اتصال اینترنت شما را بررسی می‌ کند. و پس از آن در کوتاه‌ ترین زمان ممکن یک اتصال مناسب و پرسرعت را برای شما ایجاد خواهد کرد.
اتصالی که به شما این امکان را خواهد داد بتوانید به راحتی در سریع‌ ترین زمان ممکن انواع محدودیت های اعمال شده بر سایت ها و برنامه های فیلتر شده را دور بزنید.

رابط کاربری فیلتر شکن HB VPN به چه صورت است؟!

همانطور که در فیلم مشاهده کردید این برنامه از یک رابط کاربری بی‌ نظیر برخوردار است. که استفاده از این برنامه را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن امکان پذیر کرده است.
علاوه بر رابط کاربری بی‌ نظیر این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی می‌ کند. که این امکان را به شما می‌ دهد تا هنگام استفاده از این برنامه دچار مشکل نشوید. تا به راحتی به کمک راهنمایی هایی که برنامه به شما می‌ کند، از آن استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *