دانلود فیلتر شکن HDL VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن HDL VPN برای گوشی

دانلود فیلتر شکن اچ دی ال نسخه جدید

یکی از هزاران فیلتر شکن موجود در بازار فیلتر شکن HDL VPN می‌ باشد. این برنامه که در گوگل پلی وجود دارد و شما می‌ توانید به راحتی آن را دانلود و نصب کنید، یکی از ابزارهایی است که شما می‌ توانید از آن خدمات وی پی ان دریافت کنید و در اینترنت به مرور آزادانه بپردازید. و از تمامی خدمات محدود شده با دور زدن آن ها برخوردار شوید.

استفاده از خدمات HDL VPN نیاز به ثبت نام دارد:

شما برای استفاده از این فیلتر شکن نیاز به ثبت نام و ثبت اطلاعات خصوصی خود دارید. این مورد باعث می‌ شود که استفاده از این برنامه سخت ‌تر شود. چرا که برای متصل شدن به سرور های این برنامه گذراندن مراحل ورود نام کاربری و رمز عبور لازم است، که وقت زیادی را از شما می‌ گیرد.

Screenshot image

رابط کاربری مناسب و ساده

این برنامه از یک رابط کاربری زیبا و ساده برخوردار است. که سبب می‌ شود استفاده از آن دلنشین ‌تر از فیلتر شکن‌ های دیگر شود که از این ویژگی برخوردار نیستند.
شما برای استفاده از این برنامه کار مشکلی را در پیش نخواهید داشت و می‌ توانید بدون هیچگونه مشکلی از خدمات وی پی ان موجود در این برنامه برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید.

Screenshot image

نسخه قدیمی فیلتر شکن HDL VPN

این برنامه بسیار قدیمی است، در نتیجه احتمال کار نکردن سرورهایش و افت سرعتش، یا حتی از دسترس خارج شدن این فیلتر شکن بسیار زیاد است. چرا که آخرین آپدیت این برنامه مربوط به دو سال پیش است که شدت محدودیت ‌ها کمتر از زمان حال بود.

امنیت نامعلوم

وضعیت امنیت این برنامه نامعلوم است، که این مورد سبب می‌ شود تا شما نتوانید با خیالی راحت در اینترنت به گشت و گذار بپردازید. و هر لحظه نگران به سرقت رفتن اطلاعات خصوصی خود باشید. این مورد سبب می‌ شود که استفاده از این برنامه همراه با ریسک باشد. چرا که امکان به سرقت رفتن اطلاعات خصوصی شما وجود خواهد داشت.

به طور کلی گزینه‌ های بسیار بهتری نسبت به این فیلتر شکن برای شما وجود دارد. و بهتر است که به جای این فیلتر شکن از وی پی ان های امتحان پس داده شده و قدرتمند استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *