فیلتر شکن جدید و رایگان HD VPN برای گوشی


فیلتر شکن جدید و رایگان HD VPN برای گوشی

نصب اچ دی وی پی ان برای کامپیوتر

برای استفاده از اینترنت موجود در کشور و رفع فیلتر کردن سانسور موجود در سایت‌ ها شما می‌ توانید از فیلتر شکن‌ ها استفاده کنید. در کشور فیلتر شکن‌ های جدیدی وجود دارد که یکی از آن ها برنامه HD VPN می باشد. که با نصب آن می توانید با قدرت عالی فیلترینگ ها را از بین ببرید.
پس با خیال راحت این فیلتر شکن جدید را به صورت رایگان برای خود نصب کنید و از خدمات این برنامه که به صورت نامحدود در اختیار شما می‌‌ گذارد، استفاده کنید. پس تا آخر همراه ما باشید تا با ویژگی‌ های این برنامه آشنا شوید.

با فیلتر شکن HD VPN به راحتی بازی کنید

یکی دیگر از کارهایی که شما می‌ توانید با این فیلتر شکن انجام دهید انجام بازی‌ های مختلف است. به گونه‌ای که شما می‌ توانید هر بازی را چه به صورت آنلاین و آفلاین برای خود نصب کنید و به سادگی آن ها را بازی کنید. زیرا این فیلتر شکن پینگ شما را کاهش می‌ دهد. تا بتوانید با سرعت عالی بازی‌ های دلخواه خود را انجام دهید.

Screenshot image

اتصال به برنامه بدون طی کردن مراحل پیچیده

بدون اینکه لازم باشه شما زمان زیادی را برای اتصال به این فیلتر شکن صرف کنید، می‌ توانید بر روی گزینه اتصال خودکار این فیلتر شکن کلیک کنید، تا به سرعت به این برنامه متصل شوید.
همچنین زمان اتصال شما به صورت دقیق در این برنامه مشخص می‌ شود. تا بتوانید متوجه شوید که چقدر از این فیلتر شکن استفاده کرده‌اید. علاوه بر آن اگر اتصال شما قطع شود خود برنامه برای شما سرور دیگری را جایگزین می‌ کند.

زبان پیش فرض برنامه HD VPN

یکی از گزینه های بدی که این فیلتر شکن دارد زبان این برنامه می‌ باشد. که به صورت پیش فرض انگلیسی یا فارسی نیست. به همین دلیل ممکن است بعضی از کاربران که تا به حال از فیلتر شکن استفاده نکرده باشند برایشان سخت باشد که از این برنامه استفاده کنند اما به صورت کلی این فیلتر شکن فقط یک گزینه دارد که اگر آن را کلیک کنید به سادگی می‌ توانید به این برنامه متصل شوید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *