دانلود فیلتر شکن Heat VPN برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن Heat VPN برای آیفون + رایگان

نسخه اصلی فیلتر شکن هیت وی پی ان برای کامپیوتر

برنامه Heat VPN که از دستیار های اینترنتی ارائه کننده سرویس اشتراک وی پی ان است. تمامی خدمات موجود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌ دهد. کاربران با استفاده از این فیلتر شکن بی نظیر می توانند به راحتی به هر محتوایی که می‌خواهند در سایت ها و برنامه های مسدود شده در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند.

رمزگذاری اتصالات شما

برنامه هیت وی پی ان از امنیت بسیار بالایی برخوردار است که سبب می‌‌ شود شما بتوانید با خیالی آسوده و راحت از این برنامه و تمام امکاناتش استفاده کنید. یکی از مهم ترین اقدامات این برنامه در راستای افزایش امنیت شما رمزگذاری اتصالاتتان می باشد. با این عمل هیت وی پی ان اتصالی مطمئن و سریع را برای شما فراهم می‌ کند. که باعث می شود از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت کند.

استفاده بدون محدودیت از برنامه Heat VPN

شما برای استفاده از هیت وی پی ان هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت و می توانید به صورت نامحدود از این برنامه استفاده کنید. این موضوع بدین معنا است که هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی برای استفاده شما وجود نخواهد داشت. و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به هر مقدار که دلتان می خواهد و به آن نیاز دارید از این برنامه پرسرعت و سرور هایش استفاده کنید. این ویژگی باعث برتری این اپلیکیشن نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار می شود. چرا که بسیاری از فیلتر‌ شکن های رایگان موجود در بازار دچار محدودیت های گوناگونی هستند.

Screenshot image

امکانات عالی فیلتر شکن Heat VPN

با سرعت و ترافیک داده نامحدود کار می کند .
دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده
محافظت از داده های خصوصی و ناشناس نگه داشتن دستگاه شما
بدون محدودیت یا ممنوعیت IP
دانلود و نصب آن بر روی تلفن همراه شما آسان است.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *