دانلود فیلترشکن سلام (هلو) برای اندروید


دانلود فیلترشکن سلام (هلو) برای اندروید

دانلود HelloVPN با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن سلام (هلو) برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید به نام وی پی ان یسلام یا همون Hello وی پی ان! رفقا حواستون باشه ما در همین سایت یه وی پی ان دیگه به همین نام رو به شما معرفی کردیم و با هم بررسیش رو انجام دادیم ولی این دوتا وی پی ان فقط از نظر اسم با هم یکسانن وگرنه همه جیزشون حتی سازندگانشون هم با هم متفاوتن! پس حواستون باشه که دقیقا چه چیزی رو میخواید دانلود کنید! و حتما اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید لوگوی این وی پی ان رو که در بالا براتون قرار میدم با وی پی ان دانلودیتون تطبیق بدید.

اول از همه بیاین بریم سراغ بررسی ظاهر این وی پی ان! واقعا همه چیز حرفه ای و شیک و چشم نوازه! نمیتونم بگم جزو بهترین طراحی های بصری یه وی پی انه که دیدم ، ولی خب میتونم بگم از طراحی خوبی برخورداره! لوگو سادست ولی فضای داخلی برنامه و بنرهای این وی پی ان همه به خوبی طراحی شدن و یه رنگ بنفش زیبا در کل برنامه دیده میشه!

اما رفقا چیزی که خیلی باید مواظبش باشین دسترسی های این وی پی انه! بالاخره هر برنامه ای یسری دسترسی ها به بخش های مختلف گوشی شما نیاز داره تا بتونه کارش رو انجام بده! مثلا وقتی از یه برنامه عکاسی حرفه ای صحبت میکنیم ، باید به دوربین دسترسی داشته باشه تا بتونه کارش که عکسبرداریه رو انجام بده! وی پی ان ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. اما یان وی پی ان به طور عجیبی دسترسی های زیاد و حتی اضافی رو از گوشی شما میخواد که میتونه براتون از نظر امنیت مشکل ساز باشه یا نباشه!

با توجه به این قضیه حتما اول خودتون دسترسی های این برنامه رو چک کنید و بعد تصمیم بگیرید. چون در هرصورت مسئولیت دانلود کردن یا نکردن این برنامه و عواقبش با خودتون خواهد بود!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *