دانلود فیلتر شکن اندروید Hen VPN + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن اندروید Hen VPN + نسخه اصلی

لینک دانلود برنامه هن وی پی ان برای ویندوز

به دلایل مختلف بسیاری از سایت‌ های بین‌ المللی و خدمات موجود در آن ها برای کاربران اینترنت ایرانی غیر قابل دسترس شده است. و دلیل آن هم افزایش شدت محدودیت های اعمال شده بر اینترنت می باشد. پس تمامی کاربران اینترنت نیاز به فیلتر شکنی دارند که بتوانند این محدودیت‌ ها را دور بزند و این مشکل را رفع کنند. فیلتر شکن رایگان Hen VPN می تواند در این راه به شما کمک کند. زیرا این برنامه به کمک سرعت بالای خود امکان دور زدن انواع محدودیت ها را به شما می دهد.

دسترسی به خدمات مسدود شده با استفاده از برنامه Hen VPN

این برنامه امکان دسترسی به انواع خدمات مسدود شده را برای شما ایجاد می کند. یعنی شما می توانید به راحتی به کمک این فیلتر شکن از انواع خدمات موجود در اینترنت استفاده کنید. برای مثال می توانید به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت های فیلتر شده بپردازید. یا بازی های فیلتر شده را رفع انسداد کنید و از آن ها لذت ببرید. همچنین شما می توانید به راحتی از شبکه‌ های اجتماعی فیلتر شده استفاده کنید.

نماگرفت

مخفی شدن موقعیت مکانی شما

برنامه هن وی پی ان از اقدامات امنیتی گوناگون برای افزایش امنیت اطلاعان شما استفاده می کند. یکی از اقدامات این برنامه پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما می باشد. تا بتوانید بدین وسیله مروری ناشناس را در فضای اینترنت تجربه کنید. بدون اینکه فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی باشد. این ویژگی به شما کمک می کند تا بتوانید با خیالی راحت از انواع سایت ها و برنامه های گوناگون استفاده کنید.

اتصالی پرسرعت با سرور های باکیفیت برنامه Hen VPN

این برنامه برای شما سرعت اتصالی بالا و پایدار ایجاد می‌ کند که به شما امکان دسترسی سریع تر به خدمات دلخواهتان را می دهد. سرور های این برنامه همگی از کیفیت بالا و عالی برخوردار هستند. ضمن اینکه تعداد این سرورها بسیار بالاست تا از ترافیک بیش از حد جلوگیری کند. تا برنامه دچار افت سرعت نشود و به شما تجربه ای بهتر از مروری راحت در اینترنت را هدیه کند.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *