نصب Hermes VPN برای کاربران اندروید از گوگل پلی


نصب Hermes VPN برای کاربران اندروید از گوگل پلی

دانلود وی پی ان Hermes VPN همراه با لینک مسقیم برای تلگرام

یکی از مشکلاتی که امروزه فیلتر شکن‌ ها با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند، افزایش تعداد کاربران می‌ باشد. با افزایش تعداد کاربران سرور های برنامه ‌ها دچار ترافیک زیادی می‌ شوند. این اتفاق باعث می‌ شود که سرور ها دچار افت سرعت شوند. و دیگر قادر به ارائه خدمات با کیفیت نباشند. بنابراین فیلتر شکن ‌هایی که از تعداد کم کاربر برخوردارند و همچنین سرور هایی با کیفیت نیز دارا می‌ باشند. بهترین گزینه برای ما خواهند بود. که فیلتر شکن Hermes VPN این شرایط را دارد.

Screenshot image

اتصال راحت به سرور های پرتعداد و پرسرعت برنامه Hermes VPN

این برنامه از سرور های بسیار پرسرعت و با کیفیت برخوردار است. ضمن آنکه به دلیل تعداد کم کاربر ها هیچ کدام از این سرور ها دچار افت سرعت نخواهند شد. و همگی قادر هستند که اتصالی پرسرعت و یکنواخت را برای شما به ارمغان بیاورند.

بلاک کردن تبلیغات

این برنامه از تنظیمات کاملی برخوردار است. به گونه‌ ای که بسیاری از گزینه ‌های آن در سایر فیلتر شکن ‌ها موجود نیست. یکی از این تنظیمات که اتفاقاً بسیار کاربردی نیز می‌ باشند. گزینه بلاک کردن تبلیغات مزاحم است. که با فعال کردن آن دیگر هیچ تبلیغاتی در سایت ‌ها برای شما نمایش داده نخواهند شد.

Screenshot image

برنامه Hermes VPN دارای گزینه قفل کودک

از دیگر گزینه‌ های بسیار کاربردی این برنامه که در تنظیمات آن قابل استفاده است، گزینه قفل کودک می‌ باشد. با فعال کردن این گزینه بسیاری از خدمات فیلتر شکن برای شما غیر قابل دسترسی خواهد شد. که این موضوع سبب می‌ شود در صورتی که دستگاه شما به دست کودکان افتاد، آسیبی به آن ها وارد نشود.

دریافت امنیت بالا و حرفه ای برای داده ها

این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند و همچنین محافظ حریم خصوصی شما است. چرا که به هیچ عنوان نه اطلاعاتی از شما را ذخیره می‌ کند. و نه در اختیار اشخاص ثالث قرار می‌ دهد. همچنین باعث می‌ شود که شما مروری ناشناس را در اینترنت تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *