دانلود فیلتر شکن رایگان Hero VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن رایگان Hero VPN برای آیفون

دانلود فیلتر شکن هیرو وی پی ان برای کامپیوتر

یکی از مشکلاتی که امروزه همه ما هنگام استفاده از اینترنت با آن مواجه هستیم، محدودیت های اعمال شده بر اینترنت است. که سبب می شود ما از بسیاری از خدمات آنلاین و جهانی بی بهره باشیم. اما با نصب فیلتر شکن Hero VPN که یک برنامه قدرتمند و پرسرعت می باشد، تمامی مشکلات اینترنتی ما که به دلیل محدودیت های اینترنتی به وجود آمده اند، حل می شود.
همچنین ما به کمک این فیلتر شکن پرسرعت می توانیم تمامی نیازهای اینترنتی خود را پاسخ بدهیم.

سرعت بالا و اتصال پایدار فیلتر شکن Hero VPN

به دلیل افت سرعت اینترنت بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار از کار افتاده اند و یا قدرت کافی برای رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده را ندارند. اما این فیلتر شکن با سرور های بی نظیر و پرتعدادی که در سراسر جهان دارد، برای ما سرعت و قدرت لازم برای دور زدن محدودیت های اینترنتی را فراهم می کند. همچنین این برنامه با سرورهایش، برای ما سرعت بالا و اتصالی پایدار ایجاد می کند که این ویژگی سبب می شود ما با سرعت بالاتر و راحت تر به مرورگردی در اینترنت بپردازیم.

Screenshot image

خدمات رایگان برنامه Hero VPN

این برنامه تمامی خدمات و امکانات خود را به صورت رایگان در اختیار ما قرار می‌ دهد. یعنی ما دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای دسترسی به خدمات این وی پی ان عالی نخواهیم داشت. بلکه می توانیم با دانلود این برنامه به صورت رایگان از یک فیلتر شکن بی نظیر برخوردار بشویم.

حفظ امنیت اطلاعات

علاوه بر سرعت بالایی که این برنامه برای ما ایجاد می کند، یکی دیگر از ویژگی های مهم هیرو وی پی ان امنیت بالای آن می باشد. به گونه ای که با استفاده از بهترین پروتکل های امنیتی از ما در برابر خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می کند. و برای ما مروری ایمن و ناشناس را فراهم می کند.
از مهم ترین اقدامات این برنامه می توان به رمزگذاری اتصالات و همچنین پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما اشاره کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *