دانلود نسخه جدید فیلتر شکن‌‌ Hexa VPN برای اندروید


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن‌‌ Hexa VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن Hexa VPN با لینک مستقیم

امروزه شرایط حاکم بر اینترنت به گونه‌ ای است که دسترسی به بسیاری از خدمات برای ما ممکن نیست. و ما برای برخورداری از آن ها نیاز به یک فیلتر شکن قدرتمند داریم. تا بتوانیم با رفع انسداد محدودیت های اینترنتی به آن ها دسترسی پیدا کنیم. یکی از بهترین فیلتر شکن ها برای این منظور برنامه Hexa VPN می باشد. این برنامه به دلیل سرعت و قدرت بسیار بالای خود به ما امکان می‌ دهد تا مسدودیت تمامی سایت ها و برنامه های فیلتر شده را رفع کنیم و به خدمات آن ها دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

سرور های پرسرعت و با کیفیت فیلتر شکن Hexa VPN

این برنامه برای فراهم کردن قدرت لازم برای ما به منظور دور زدن محدودیت های اینترنتی از سرور های بسیار باکیفیت و پر تعداد استفاده می کند. این سرورها موجب می شوند تا برای ما یک شبکه جهانی ایجاد شود. این شبکه جهانی موجب می شود که سرعت بالا و اتصال پایدار برای ما فراهم شود. و ما بتوانیم به کمک این اتصال پایدار و پرسرعت انواع محدودیت های موجود در اینترنت را در کسری از ثانیه دور بزنیم.

رمزگذاری اتصالات و مرور مطمئن

یکی از اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات ما از طریق عبور آن ها از یک تونل رمزگذاری شده می باشد. با انجام این عمل اتصالات ما همگی غیر قابل نفوذ و ایمن می شوند که ما می توانیم به کمک آن به مروری مطمئن و بدون دردسر در فضای اینترنت بپردازیم. همچنین امنیتی که این برنامه برای ما فراهم می کند، باعث می شود تا ما با خیالی راحت و آسوده از تمامی خدمات مورد نیازمان استفاده کنیم. و از تمامی ظرفیت های اینترنت بین الملل برخوردار شویم.

حجم مصرفی کم برنامه Hexa VPN

علاوه بر ویژگی های بی نظیر گفته شده حجم مصرفی اینترنت این فیلتر شکن بسیار پایین می باشد. این ویژگی سبب می‌ شود تا ما بتوانیم به طور غیر مستقیم هزینه هایمان را کاهش دهیم. چرا که با افزایش قیمت بسته های اینترنتی ما، در صورت استفاده از یک فیلتر شکن پرمصرف مجبور به خرید بسته های پرحجم اینترنت هستیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *