دانلود فیلتر شکن hide.me VPN رایگان نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن hide.me VPN رایگان نسخه جدید

فیلتر شکن نامحدود هاید می برای ویندوز

امروزه با وجود فیلتر شکن های پر قدرتی که برای مقابله با محدودیت های اینترنتی ساخته و طراحی شده اند محدودیت جغرافیایی به کلمه ای بی معنا تبدیل شده است. اما همه ی فیلتر شکن های موجود در بازار قدرت و سرعت لازم را ندارند و یا قابل اعتماد نیستند. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار که از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است. و همچنین امنیت شما را تضمین میکند فیلتر شکن hide.me VPN می باشد. شما با استفاده از این برنامه و امکانات بی نظیرش میتوانید به راحتی محدودیت ها و فیلترینگ اینترنت را دور بزنید. و به هر محتوایی که میخواهید دسترسی پیدا کنید.

خدمات کاملا رایگان برنامه hide.me VPN

هاید می وی پی ان تمام امکانات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران اینترنت قرار میدهد و شما نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. در واقع شما میتوانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید، بدون اینکه هزینه ای برای بهره بردن از خدمات آن پرداخت کنید.

استفاده ای آسان و راحت

این فیلتر شکن با داشتن رابط کاربری ساده و کاربردی و همچنین با طراحی کاربر پسندی که دارد، از استفاده ای آسان برخوردار است. در این برنامه دیگر نیاز نیست اطلاعات شخصی خود را در اختیار برنامه بگذارید و با یک کلیک متصل می شوید. و شما برای استفاده از این وی پی ان کافیست که بر روی دکمه اتصال کلیک کنید و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

Screenshot image

سرور های بینظیر فیلتر شکن hide.me VPN

سرور های متعدد و با کیفیت این وی پی ان که در سراسر دنیا پراکنده شده اند، با افزایش سرعت و پهنای باند شما اتصالی پایدار و پر سرعت را برای شما فراهم میکند. که با استفاده از این سرعت بالا میتوانید به کار های اینترنتی مورد علاقه خود مثل تماشای آنلاین فیلم و سریال و یا بازی کردن بپردازید.

مرور ناشناس و ایمن

برنامه هاید می با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما بستری را فراهم میکند تا شما بتوانید اتصالی امن داشته باشید و بتوانید مروری ناشناس را تجربه کنید. در واقع با استفاده از این فیلتر شکن دیگر فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *