دانلود فیلتر شکن HideIPVPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن HideIPVPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن رایگان HideIPVPN برای اندروید

از آنجایی که با افزایش شدت محدودیت‌ ها نیاز کاربران به یک فیلتر شکن افزایش پیدا کرده است. شرکت‌ های سازنده وی پی ان روزانه تعداد بیشتری فیلتر شکن به بازار ارائه می‌ کنند. فیلتر شکن ‌هایی که بسیاری از آن ها از قدرت لازم برای برقراری اتصالی پایدار به منظور دور زدن محدودیت‌ ها را ندارند. یکی از این فیلتر شکن‌ ها برنامه HideIPVPN می‌ باشد. که به دلیل عدم قدرت بالا نمی ‌تواند نیاز کاربران را برطرف کند.

Screenshot image

نکته مثبت امنیتی در مورد برنامه HideIPVPN

امنیت حریم خصوصی

هنگام استفاده از این برنامه امنیتی که برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ شود، در حد قابل قبولی قرار خواهد داشت. اما مشکل اصلی این است که شما اصلاً نمی‌ توانید از این برنامه استفاده کنید. که امنیت شما مهم باشد یا نباشد.
همچنین این فیلتر شکن به هیچ عنوان هیچ گونه اطلاعاتی را از شما ذخیره نمی ‌کند. همچنین هیچ اطلاعاتی را با اشخاص ثالث همرسانی نمی‌ کند. در نتیجه امنیت حریم خصوصی شما دست نخورده باقی خواهد ماند.

نقاط ضعف در فیلتر شکن HideIPVPN :

سرور هایی با کیفیت پایین

دلیل عدم توانایی این برنامه برای فراهم کردن شرایط لازم به منظور دور زدن اینترنت، همین سرورهای کم کیفیت می‌ باشد. در واقع سرور های این برنامه از قدرت کافی برای برقراری اتصال پایدار برای شما برخوردار نیستند. همین موضوع سبب می‌ شود که این فیلتر شکن عملاً یک برنامه بی‌ مصرف باشد. و شما نتوانید از این برنامه برای دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت استفاده کنید.

عدم رضایت کاربران

به طور کلی برای شما بهتر است که بیخیال این گونه فیلتر شکن ‌های گمنام و ضعیف بشوید. چرا که این برنامه که حدوداً ۱۰ هزار کاربر آن را نصب کرده‌ اند. تنها توانسته است امتیاز ۲.۶ را دریافت کند. که این بدان معنا است که این برنامه از کیفیت کمی برخوردار است.

شما می‌ توانید با دانلود یک فیلتر شکن معتبر و معروف از بهترین خدمات وی پی ان برخوردار شوید. و بدون هیچ مشکلی از خدمات فیلتر شده موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف بهره‌ مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *