دانلود فیلتر شکن Hideme VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Hideme VPN برای آیفون

دانلود فیلتر شکن نامحدود هاید می وی پی ان نسخه جدید

امروزه محدودیت های اینترنتی همه ما را مجاب به استفاده از فیلتر شکن های گوناگون کرده است. اما بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار از کیفیت و قدرت کافی برای دور زدن و رفع انسداد محدودیت های اعمال شده بر سایت ها و برنامه های مسدود شده را ندارند.
اما فیلتر شکن Hideme VPN با سرور های بی نظیری که دارد، این قابلیت را دارا می باشد.
در کل این برنامه یکی از محبوب‌ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است که شما می‌ توانید به سادگی آن را دانلود کنید و از آن به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده کنید. همچنین محبوبیت این فیلتر شکن در حدی است که امروزه چند هزار کاربر فعال دارد و کاربران زیادی در سراسر جهان از این فیلتر شکن استفاده می کنند.

حفاظت از حریم شخصی

این برنامه از اقدامات امنیتی گوناگونی برای حفاظت از اطلاعات مهم ما استفاده می کند. به صورتی که این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور ما را ذخیره نمی کند و اطلاعات خصوصی ما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌ دهد.
بنابراین می توانیم با خیال راحت از این فیلتر شکن برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده کنیم. زیرا این وی پی ان موقعیت مکانی ما را از دید افراد ناشناس پنهان می کند.

Screenshot image

 

ارائه سرعت بالا و نامحدود توسط فیلتر شکن Hideme VPN

این برنامه به واسطه سرور های پر تعداد و با کیفیتی که دارد از سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشد. یعنی ما می توانیم با متصل شدن به سرور های آن به راحتی از تمامی محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت عبور کنیم. و به خدمات مورد نیاز مان دسترسی پیدا کنیم. سرور های این برنامه از تعداد بسیار بالایی تشکیل شده است که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. و برای ما کاربران پوشش جهانی را فراهم کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *