اموزش اتصال رایگان به وی پی ان hidemy.name


اموزش اتصال رایگان به وی پی ان hidemy.name

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال hidemy.name

فیلتر شکنhidemy.name  کاملا نامحدود و رایگان است. بدون رمز عبور، ثبت نام و اطلاعات ورود می توان با سرعت بالا و بدون قطع و وصلی از این فیلتر شکن استفاده کرد.

درست است که شاید خیلی از کاربران نتوانند به فیلتر شکن‌ های ناشناخته اعتماد کنند. اما وضعیت خوبی که این نوع برنامه‌ ها دارند این است که از سرعت بهتری برخوردارند. چون به علت کاربران کم ترافیک بر روی آن ها اعمال نمی‌ شود. در نتیجه با نصب این نوع فیلتر شکن‌ ها ما می‌ توانیم به خدمات دلخواهمان دست پیدا کنیم.این فیلتر شکن نامحدود سرور هایی را در ایالات متحده، انگلستان، ژاپن، سنگاپور، آلمان، استرالیا، فرانسه، هلند، کانادا، هند به شما ارائه می دهد.شما می توانید به صورت خودکار یا دستی به هر یک از این سرورها در کشور مورد نظرتان اتصال پیدا کنید. به این گونه که پرسرعت ترین سرور را انتخاب می کند و با یک کلیک به آن متصل می شود. همچنین یکی از مهمترین ویژگی‌های این سرورها این است که آدرس آی پی شما را پنهان میکند. و آدرس کشور دیگری را با موقعیت مکانی اصلی شما جایگزین می‌کند. در این صورت هیچ وقت نمی تواند شما را ردیابی و اطلاعات شما را به دست بگیرد.

فیلترشکنhidemy.name برای همراه اول و دیگر اینترنت ها از قبیل ایرانسل و رایتل  نیز مناسب میباشد .

فیلترشکن hidemy.nameپرسرعت و بدون نیاز به پرداخت هزینه میباشد و از سرعت نامحدودی که این برنامه در اختیار ما قرار می دهد. می توانیم بدون هیچ مشکلی استفاده کنیم و از امکانات قوی این فیلتر شکن لذت ببریم.

فیلترشکنhidemy.name نامحدودیکی از ویژگی‌ های عالی این برنامه نامحدود بودن آن است. یعنی شما می‌ توانید به هر اندازه که می‌ خواهید از سرور های این برنامه استفاده کنید و به آن ها متصل بمانید. چون این برنامه هیچگونه قطعی اتصالی را برای شما ایجاد نمی‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *