دانلود برنامه hidemy.name VPN با لینک مستقیم + رایگان


دانلود برنامه hidemy.name VPN با لینک مستقیم + رایگان

دانلود فیلتر شکن هاید مای نیم وی پی ان برای کامپیوتر

امروزه فیلترینگ بیش از اندازه اعمال شده بر اینترنت یک سری محدودیت های جغرافیایی را پدید آورده است. که کاربران را از بسیاری از خدمات در کشور و خارج از کشور محروم می‌ کنند. یکی از راه های مقابله با این مشکل استفاده از فیلتر شکن های پرسرعت می باشد. یکی از مناسب ترین فیلتر شکن های موجود در بازار برای دور زدن محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت، برنامه hidemy.name VPN می باشد.

این برنامه که یکی از کاربردی ترین و پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. از خدمات بسیاری برخوردار است. که سبب شده است کاربران زیادی به استفاده کردن از این برنامه روی بیاورند. و این برنامه را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود انتخاب کنند. شما با استفاده از این برنامه می توانید به تمامی محتواهای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و از اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببرید.

قابلیت kill switch فیلتر شکن hidemy.name VPN

این برنامه امنیت بسیار بالایی را برای شما فراهم می‌کند و در این راه از اقدامات گوناگونی بهره می‌برد. یکی از مهمترین اقدامات این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود استفاده از قابلیت kill switch می باشد. این قابلیت در واقع سبب می‌شود که امنیت شما به مقدار زیادی افزایش یابد. این قابلیت بدین شکل کار می ‌کند. که اگر به هر دلیلی اتصال شما به سرور های پرسرعت این برنامه به طور ناگهانی قطع شد. برنامه علاوه بر قطع کردن اتصال شما، اینترنت شما را نیز خاموش می کند. و از این طریق از به سرقت رفتن اطلاعات و آسیب دیدن دستگاه شما جلوگیری می کند.

Screenshot image

خدمات رایگان برنامه hidemy.name VPN

تمامی خدماتی که این برنامه به کاربران خود ارائه می‌کند رایگان بوده و شما برای بهره مندی از این خدمات و امتیازات بی نظیر نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. و می توانید به صورت کاملا رایگان از تمامی خدمات بهره ببرید. و از اینترنت رایگان و پرسرعتی که این برنامه برای شما فراهم می‌کند، لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *