دانلود فیلتر شکن Higer VPN با لینک مستقیم برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Higer VPN با لینک مستقیم برای آیفون

فیلتر شکن رایگان و پر سرعت هایگر وی پی ان برای اندروید

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید تا تمامی انتظاراتی را که از یک وی پی ان بی نظیر و عالی انتظار دارید، را به صورت یکجا به شما ارائه کند. نرم افزار Higer VPN یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود. در واقع این برنامه تمامی خدمات بی نظیر و درجه یک را در خود گنجانده است. و آن ها را به صورت رایگان به کاربران ارائه می کند. به همین دلیل است که امروزه تعداد زیادی از کاربران از این برنامه به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می کنند.

افزایش امنیت اطلاعات با Higer VPN

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که کاربران هنگام انتخاب فیلتر شکن به آن دقت می‌ کنند، امنیتی است که برای آن ها فراهم می ‌شود. این وی پی ان برای جلب توجه بیشتر کاربران و همچنین جلب رضایت آن ها اقدامات امنیتی گوناگونی را در نظر گرفته است. یکی از مهم ترین این اقدامات رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. که با عبور دادن اتصالات کاربران خود از یک تونل رمزگذاری شده که کاملا ناشناس است، اتصالات آن ها را رمزگذاری می کنند. و از این طریق برای آن ها اتصالی ایمن و غیرقابل نفوذ را فراهم می کند. بنابراین این برنامه از کاربران در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند.

Screenshot image

روش اتصال به سرور های فیلتر شکن Higer VPN

شما برای متصل شدن به سرور های این برنامه دو راه پیش رو دارید. یکی از راه‌ ها انتخاب دستی سرور ها می باشد. انتخاب دستی سرور ها اینگونه است که شما با رفتن به لیست سرور های موجود در این برنامه و مشاهده سرعت آن ها می توانید سرعت مورد نیاز خود را انتخاب کنید. و با کلیک بر روی پرچم آن کشور به سرور مورد نظر متصل شوید. یا اینکه می توانید انتخاب سرور را به صورت خودکار بر عهده برنامه بگذارید. و تنها با یک کلیک بر روی دکمه اتصال خودکار به سریع ترین و باکیفیت ترین سرور در آن لحظه متصل شوید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *