دانلود فیلتر شکن اندروید High-speed VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن اندروید High-speed VPN برای گوشی

دانلود برنامه رایگان های اسپید وی پی ان برای ویندوز

یکی از برنامه ‌های ضروری که باید بر روی همه گوشی های موبایل نصب باشد، فیلتر شکن ها هستند. چرا که با شرایط حاکم بر اینترنت هیچکدام از کاربران بدون استفاده از یک فیلتر شکن مناسب نمی توانند از خدمات اینترنتی مورد نظرشان استفاده کنند. بنابراین شما می توانید برای دستگاه خود فیلتر شکن قدرتمند High-speed VPN را نصب کنید. چرا که به کمک ویژگی های عالی آن می توانید انواع محدودیت‌ ها را در سریع ترین زمان ممکن دور بزنید. گفتنی است برای دانلود این برنامه شما می توانید این کار را از طریق لینک های مستقیم و برنامه گوگل پلی انجام دهید.

Screenshot image

برنامه High-speed VPN برخورداری از قوی ترین سرور ها

یکی از ویژگی هایی که این فیلتر شکن را به یک برنامه قدرتمند و مناسب تبدیل کرده است. سرور های متعدد و با کیفیت آن می باشد. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند. به شما این امکان را می‌ دهند که در هر کجا که باشید بتوانید از اینترنت نامحدود و پرسرعت استفاده کنید. نحوه اتصال به این سرور ها نیز بسیار آسان می باشد زیرا شما می توانید از طریق اتصال خودکار و یا اتصال دستی به این سرور ها متصل شوید.

ویژگی های متنوع امنیتی فیلتر شکن خصوصی High-speed VPN

این برنامه همچنین از امنیت بالایی در همه حوزه‌ ها برخوردار می باشد. برای مثال می‌ تواند داده های مهم شما را رمزگذاری و خصوصی کند. همچنین برای شما مروری ناشناس ایجاد می کند. و این کار را از طریق پنهان کردن موقعیت جغرافیایی اصلیتان انجام می دهد. علاوه بر آن برای افزایش امنیت حریم شخصی شما به هیچ عنوان سوابق مرورتان را ذخیره نمی کند. و یا بر فعالیت ‌های آنلاین شما نظارتی انجام نمی ‌دهد.

Screenshot image

خدمات رایگان و نامحدود

همچنین گفتنی است استفاده از تمامی خدمات موجود در این برنامه به صورت رایگان می باشد. علاوه بر رایگان بودن شما برای استفاده از این برنامه هیچگونه محدودیتی ندارید. بلکه می توانید در هر زمان و مکانی به سرور های این برنامه متصل شوید و به مقدار نیاز از آن برای مقابله با محدودیت ها استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *