دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن HitVPN رایگان


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن HitVPN رایگان

دانلود فیلتر شکن HitVPN برای اندروید

امروزه تعداد زیادی فیلتر شکن در بازار وجود دارند که می‌ توانیم از آن ها برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنیم. اما همه آن ها قادر به ارائه قدرت کافی به منظور دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت نیستند و از کیفیت کافی برخوردار نمی باشند. ولی یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که شما می‌ توانید از آن استفاده کنید، برنامه HitVPN می‌ باشد. این برنامه که یک فیلتر شکن روسیه ای است، طبق ادعای سازندگانش از قدرت بالایی برخوردار است.
که‌ علت قدرت و محبوبیت آن موارد زیر می باشد:

اتصالی قوی با سرور های پرسرعت برنامه HitVPN

مهم ترین خصوصیتی که یک فیلتر شکن حتماً باید از آن برخوردار باشد،‌ سرور های باکیفیت و پرتعداد است. چرا که این سرور ها هستند که منشا قدرت یک فیلتر شکن می‌ باشد. و اگر سرور های یک وی پی ان از کیفیت کافی برخوردار نباشند، در واقع سرعت کافی برای شما پدید نخواهد آمد. و شما نمی ‌توانید از قدرت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها برخوردار شوید.
بنابراین این برنامه حتماً باید از سرور های قدرتمند برخوردار باشد. تا شما بتوانید به راحتی در اینترنت گشت و گذار کنید. و از خدمات موجود در سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده در کوتاه‌ ترین زمان ممکن بهره‌ مند شوید.

Screenshot image

با نصب HitVPN امنیت حریم خصوصی بالا را دریافت کنید

هنگامی که از یک فیلتر شکن استفاده می‌ کنید، امکان به سرقت رفتن اطلاعات شما در هر زمانی وجود خواهد داشت. اما اگر یک فیلتر شکن از حریم خصوصی ایمن برخوردار باشد، خطر آسیب پذیری ما بسیار پایین‌ تر خواهد آمد.
این فیلتر شکن از امنیت بالایی در حوزه حریم خصوصی برخوردار است. چرا که تحت هیچ شرایطی هیچگونه اطلاعاتی نظیر سوابق مرور شما را ذخیره نمی‌ کند. و یا اطلاعات خصوصی شما را با اشخاص ثالث همرسانی نمی‌ کند و در اختیار آن ها قرار نمی ‌دهد.
در آخر، شما می توانید به راحتی این برنامه را از طریق برنامه گوگل پلی دانلود و نصب کنید تا از خدمات آن برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *