دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن HiVpn


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن HiVpn

نسخه مود شده برنامه های وی پی ان

همه ی کاربرانی که در جایی زندگی میکنند که محدودیت های اینترنتی در آنجا اعمال شده است به راهی برای دور زدن این محدودیت ها نیاز دارند که برنامه HiVpn یکی از بهترین گزینه هاست. این اپلیکیشن یکی از مورد اعتماد ترین برنامه ها و فیلترشکن هایی است که میتواند با ویژگی های بینظیرش در این راه به شما کمک بکند. همچنین های وی پی ان با دور زدن فایروال ها و فیلترینگ این امکان را برای کاربرانش فراهم میکند که به هر محتوایی که میخواهند دسترسی داشته باشند. و محدودیت های جغرافیایی را بی معنی بکنند. با این برنامه شما از فیلتر شکن های دیگر بی نیاز میشوید. چرا که با این برنامه تمامی خدماتی که از یک فیلتر شکن عالی انتظار دارید را تصاحب خواهید کرد.

سهولت استفاده از فیلتر شکن HiVpn

این برنامه از یکی از بهترین و ساده ترین پنل های کاربری برخوردار است. و با رابط کاربری ساده و کاربردی ای که دارد شما را از شر منو های گیج کننده و تو در تو راحت میکند. همچنین گفتنی است شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام کردن ندارید که این مهم هم سبب میشود که امنیت حریم خصوصی شما افزایش یابد. و هم اینکه به دلیل صرفه جویی در وقت، استفاده از این برنامه راحت تر شود.

Screenshot image

گشت و گذار ناشناس و ایمن با HiVpn

های وی پی ان از پروتکل های زیادی برای حفاظت از امنیت شما و دستگاهتان استفاده میکند. علاوه بر آن به سختی تلاش میکند که امنیت شما را به بهترین نحو تضمین کند. تا شما بتوانید به راحتی به همه ی فعالیت های دلخواهتان بپردازید.

با رمزگذاری اتصالات شما موجب میشود که شما از ایمن ترین اتصال ممکن برخوردار باشید و از شما در مقابل اتصالات نا ایمن مثل وای فای های اماکن عمومی محافظت میکند. همچنین گفتنی است که این برنامه با تغییر آی پی شما به IP سروری که به آن متصل هستید موجب می شود که شما از یک مرور ناشناس بهره مند شوید. و بدین ترتیب هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *