دانلود فیلتر شکن HKH VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن HKH VPN برای آیفون

دانلود HKH VPN نسخه جدید برای گوشی

یکی از محبوب‌ ترین فیلتر شکن‌ ها در کشور برنامه HKH VPN می‌ باشد. که شما می‌ توانید این برنامه را به صورت رایگان بر روی انواع دستگاه‌ های خود از جمله گوشی‌ های همراه یا کامپیوتر نصب کنید. تا بتوانید به راحتی از خدمات مختلف این برنامه استفاده کنید.
هنگامی که شما این فیلتر شکن را برای خود نصب می‌ کنید در ابتدا با دو گزینه مواجه می‌ شوید. که خودتان می‌ توانید انتخاب کنید که می‌ خواهید در این برنامه ثبت نام کنید یا خیر.
اگر در این برنامه ثبت نامی انجام ندهید می‌ توانید به صورت رایگان به سرور های معمولی این فیلتر شکن متصل شوید. اما اگر گزینه ثبت نام را انتخاب کنید و در این برنامه ثبت نامی انجام دهید. می‌ توانید از سرور های پرسرعت‌تر و همچنین خدمات با کیفیت‌تری برخوردار شوید. تا بتوانید انواع محدودیت‌ ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و با قدرت عالی از بین ببرید.

انتخاب آسان سرور های پرسرعت برنامه HKH VPN

این فیلتر شکن سرور های نامحدودی در کشور های مختلف دارد که شما می‌ توانید تنها با یک ضربه به هر کدام از آن ها که می‌ خواهید متصل شوید. پس از اینکه به این سرورها متصل شدید می‌ توانید از برنامه خارج شوید و فعالیت‌ های مختلف خود را در سراسر جهان انجام دهید. یعنی به راحتی با اتصالی که برای شما برقرار می‌ شود می‌ توانید سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را رفع فیلتر کنید.

Screenshot imageScreenshot imageScreenshot image

حفاظت از فعالیت ها و داده های شما

ویژگی دیگری که فیلتر شکن HKH VPN می‌ تواند برای شما فراهم کند حفاظت از اطلاعات و فعالیت‌ های شما در سراسر کشور است. البته این گزینه را شما خودتان باید در تنظیمات این برنامه فعال کنید. تا برنامه بتواند به صورت خودکار از تمام داده‌ های شما محافظت کند. و هنگامی که در اینترنت آنلاین می‌‌ شوید نگذارد هیچ فردی متوجه موقعیت مکانی شما شود.

البته این برنامه در تنظیماتش گزینه‌ های دیگری دارد که شما می‌ توانید آن ها را فعال کنید و از خدمات مختلف این برنامه بهره ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *