دانلود فیلتر شکن HMA VPN برای آیفون + نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن HMA VPN برای آیفون + نسخه مود شده

دانلود فیلتر شکن پرسرعت و نامحدود اچ ام ای

امروزه بازار فیلتر شکن ها بسیار داغ می باشد. چرا که با افزایش محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت کاربران برای برخورداری از تمامی ظرفیت های اینترنت نیازمند به استفاده از این برنامه ها می باشند. تا بتوانند با رفع فیلترینگ و محدودیت ها به محتوای مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند. یکی از بهترین فیلتر شکن هایی که کاربران می‌توانند از آن برای رفع نیازهای اینترنتی خود استفاده کنند. برنامه HMA VPN می باشد. چرا که این برنامه از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

امنیت حریم خصوصی با برنامه HMA VPN

یکی از دلایلی که کاربران را مجاب به استفاده از فیلتر شکن کرده است، امنیتی است که برای حریم خصوصی آن ها فراهم کرده است. این برنامه یکی از برنامه هایی است که به حریم خصوصی کاربران بسیار اهمیت می دهد. و اقداماتی را در راستای افزایش این امنیت انجام داده است. یکی از مهم ترین اقدامات این برنامه در راستای افزایش امنیت حریم خصوصی کاربرانش دادن تعهداتی به آن ها می باشد. و باعث می شود به هیچ عنوان هیچ گونه اطلاعات خصوصی و سوابق مرور کاربران را ذخیره نکند. و همچنین بر فعالیت های آنلاین آن ها تحت هیچ شرایطی نظارت انجام نشود. تا کاربران بتوانند در فضایی ایمن و با خیالی راحت از خدمات این وی پی ان برخوردار شوند. و به مرور آزاد و پایدار در اینترنت پردازند.

Screenshot image

استفاده آسان و راحت از فیلتر شکن HMA VPN

با وجود پنل کاربری ساده و کاربردی این برنامه، استفاده کردن از آن بسیار آسان شده است. و کاربران تنها کاری که می بایست برای استفاده کردن از این برنامه و متصل شدن به سرور های پر سرعتش انجام بدهند، زدن دکمه اتصال می باشد. بدین صورت که شما با وارد شدن به این برنامه و کلیک بر روی دکمه اتصال به صورت خودکار به سریع ترین سرور ممکن در آن زمان متصل خواهید شد. و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت می شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *