دانلود فیلتر شکن Home VPN برای ویندوز + رایگان


دانلود فیلتر شکن Home VPN برای ویندوز + رایگان

فیلتر شکن نامحدود هوم وی پی ان برای اندروید

محدودیت های اینترنتی امروزه برای ما به معضلی شدید تبدیل شده ‌اند. به گونه‌ ای که ما حتی برای دسترسی به ساده‌ ترین خدمات اینترنتی با مشکل مواجه هستیم. و نمی‌ توانیم از خدمات مورد نیازمان بهره ببریم. اما فیلتر شکن Home VPN که یکی از بهترین سرویس های ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد. با سرور های بی نظیر و با کیفیتی که دارد موجب می ‌شود تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانیم محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر سایت ها و برنامه های گوناگون را رفع انسداد کنیم. و با دور زدن این محدودیت های جغرافیایی به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم و از اینترنت آزاد و نامحدود بهره مند شویم.

تجربه مروری ایمن با اتصال به برنامه Home VPN

این برنامه یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که برای افزایش امنیت ما از پروتکل های امنیتی گوناگونی استفاده می‌ کند. در نتیجه ما می توانیم با خیال راحت و آسوده از هوم وی پی ان برای دور زدن محدودیت های گوناگون استفاده کنیم. بدون اینکه ترسی از لو رفتن اطلاعاتمان یا حتی آسیب رسیدن به دستگاه خود داشته باشیم.

Screenshot image

دسترسی ناشناس

این فیلتر شکن برای ناشناس کردن دستگاه ما، آی پی حقیقیمان را پنهان می کند و آی پی دیگری را جایگزین آن می کند. به صورتی که این وی پی ان از این طریق موقعیت جغرافیایی ما را به صورت مجهول در می آورد. در نتیجه هیچ کس از موقعیت اصلی ما با خبر نخواهد شد و هیچ کدام یک از فعالیت های ما قابل ردیابی نخواهد بود.

دسترسی نامحدود به سرور های فیلتر شکن Home VPN

این برنامه از هیچگونه محدودیتی برخوردار نمی باشد. یعنی برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار برای استفاده از این برنامه محدودیت زمانی و همچنین محدودیت حجمی نخواهیم داشت. و می توانیم در هر زمانی به هر مقداری که بخواهیم از این فیلتر شکن استفاده کنیم. همچنین گفتنی است که این برنامه علاوه بر نامحدود بودن، تمام خدماتش رایگان می باشد. و ما برای برخورداری از ویژگی های این برنامه نیاز به پرداخت هزینه نخواهیم داشت.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *