دانلود Hong Kong با لینک مستقیم


دانلود Hong Kong با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن هنگ کنگ برای اندروید

دانلود Hong Kong با لینک مستقیم! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز براتون یه وی پی ان آوردیم از هنگ کنگ!

این روزا همه ما درگیر استفاده از وی پی ان ها هستیم! فیلترینگ و مسدود سازی ها فعالیت های روزمره ما رو تحت تاثیر قرار دادن و ما برای عبور از این فیلترینگ باید از وی پی ان ها استفاده کنیم. این روزا تقریبا همه برنامه های بدرد بخور در گوشی هامون فیلترن! از اینستاگرام – تلگرام – واتساپ – یوتوب گرفته تا حتی ابتدایی ترین نرم افزار های مسیر یابی مثل گوگل مپز و ویز! اینجاست که ما از وی پی ان ها استفاده میکنیم تا با عوض کردن آیپی آدرسمون و وصل شدن به سرور های خارجی بتونیم فیلترینگ رو دور بزنیم.

البته استفاده از وی پی ان ها علاوه بر دور زدن فیلترینگ استفاده امنیتی هم داره و باعث میشه تا لوکیشن ما در دنیای اینترنت عوض بشه و لوکیشن واقعی ما مخفی بمونه. همینطور باعث میشه تا دسترسی به اطلاعات ما سخت تر بشه و همچنین جاسوسی از ما مشکل تر! بنا بر این استفاده از وی پی ان ها جنبه امنیتی هم داره. البته باید حواسسمون به این نکته هم باشه که خود وی پی ان هم معتبر باشه و از جای معتبری هم دانلود شده باشه!

هنگ کنگ وی پی ان هم یکی از وی پی ان هاییه که در گوگل پلی برای دانلود موجوده و میتونه به ما برای گذر از فیلترینگ کمک کنه! این وی پی ان تا الان حدودا بیشتر از 1000 بار دانلود شده و رایگانه! رایگان بودن این وی پی ان به معنای محدود بودنش نیست بلکه این وی پی ان پر از سرور های مختلف از کشورهای مختلف از جمله هنگ کنگه که میتونه شما رو به دنیای اینترنت آزاد متصل کنه. همچنین خبری از محدودیت های زمانی یا حجمی در این وی پی ان نیست و شما میتونید با این وی پی ان با خیال راحت به فعالیت هاتون در دنیای اینترنت از جمله تماشای فیلم و بازی و … ادامه بدید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *