دانلود HONOR VPN برای اندروید


دانلود HONOR VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن آنر با لینک مستقیم

دانلود HONOR VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروزم در خدمت شما هستیم با یه وی پی ان دیگه به نام وی پی ان آنر یا همون honor که قصد معرفی و نقد و بررسیش رو داریم. پس با ما همراه باشید!

ارتقا یافته در نسخه جدید ، با عملکرد بهتر! این وی پی ان در نسخه جدیدش نسبت به نسخه نسخه های قبلیش بهبود عملکرد در زمینه امنیت و کارایی داشته و اتفاقا تاریخ انتشار آخرین نسخه و آپدیتش هم مربوط به همین امساله! یعنی سال 2023. که خب همونطور که میدونید برای یه وی پی ان خیلی مهمه که بروز باشه.

و اما دو تا ویژگی میخوام راجع به این وی پی ان بگم که یکیش منفیه و دیگری مثبت!

اولین ویژگی که قصد بیانش رو دارم ، از وجوه مثبت این وی پی انه! آماری که این وی پی ان ساخته! این وی پی ان روی پلتفرم گوگل پلی ، هم بر روی وبسایت ، و هم بر روی اپلیکیشن گوگل پلی ، برای دانلود قرار داره و پیشنهاد هم میشه اگر شما یه روز قصد دانلود این فیلترشکن رو داشتید ، حتما دانلودتون رو از این پلتفرم انجام بدید تا از امن بودن دانلود و بروز بودن فایل دانلودی مطمئن بشید.

این وی پی ان بر روی گوگل پلی تا حالا تعداد دانلود زیادی کسب نکرده اما نکته عجیب در امتیازشه! این اولین برنامه ای روی گوگل پلی هست که من باهاش رو به رو شدم که نمره ۵ گرفته باشه! البته باید به این نکته توجه کرد که تعداد کسانی که تو این امتیاز دهی شرکت کردن ، حدود ۲۰۰ نفر بودن و نه بیشتر ولی با این حال هم نمره ۵ اتفاق عجیبیه!

اما ویژگی منفی ، دسترسی های مورد نیاز این وی پی انه که به نظر من بعضی از این دسترسی ها مشکوک و غیر ضروریه! اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید ، حتما و حتما از گوگل پلی دسترسی های این وی پی ان رو چک کنید و بعد تصمیم بگیرید ، چون به هر حال مسئولیت دانلود کردن یا نکردن اون وی پی ان و عواقبش با خودتون خواهد بود!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *