دانلود فیلتر شکن Hope VPN برای موبایل


دانلود فیلتر شکن Hope VPN برای موبایل

دانلود هوپ وی پی ان برای ویندوز

با افزایش شدت محدودیت ‌ها، فیلتر شکن ‌های زیادی به بازار ارائه شده‌ اند. اما همه آن ها از امنیت و قدرت کافی برای برقراری اتصال ایمن و مطمئن برخوردار نیستند. پس برای ما بهتر است قبل از نصب و دانلود یک فیلتر شکن بر روی دستگاهمان تحقیقات کافی در مورد خدمات و ایمنی آن برنامه داشته باشیم.
یکی از برنامه ‌هایی که در گوگل پلی وجود دارد و شما می‌ توانید آن را دانلود کنید، فیلتر شکن Hope VPN می‌ باشد. اما این برنامه کاملاً غیر قابل اعتماد است و نمی‌ توانیم به راحتی به آن اعتماد کنیم.

درباره Hope VPN

این فیلتر شکن یک فیلتر شکن قدیمی است. که آخرین آپدیت آن به دو سال قبل بر می‌ گردد. بنابراین به احتمال خیلی زیاد این برنامه دیگر از دسترس خارج شده است و غیر قابل استفاده خواهد بود. ضمن اینکه این برنامه توسط سازندگان و برنامه نویسان هندی ساخته و به بازار ارائه شده است.

Screenshot image

دارای سرور های قدیمی به دلیل آپدیت قدیمی

از آنجایی که با افزایش شدت محدودیت‌ ها در دو سال اخیر سرور های قدیمی دیگر از دسترس خارج شده‌ اند. این برنامه نیز به دلیل قدیمی بودن سرور هایش دیگر قادر به ارائه قدرت و سرعت کافی برای دور زدن محدودیت‌ ها نمی ‌باشد. پس برای شما بهتر است که از دانلود و استفاده این فیلتر شکن صرف نظر کنید و به سراغ برنامه‌ های معروف ‌تر بروید.

امنیت نامشخص درباره فیلتر شکن Hope VPN

یک نکته منفی دیگر در مورد این فیلتر شکن عدم وجود اطلاعات در مورد امنیتی است که برای کاربرانش فراهم می‌ کند. این موضوع سبب می‌ شود که شما نتوانید با خیالی راحت از این برنامه استفاده کنید. پس بهترین کار صرف نظر کردن از دانلود این برنامه و انتخاب یک فیلتر شکن قوی و همچنین مطمئن می‌ باشد.

این برنامه تنها ۵۰۰ بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است پس جامعه آماری بسیار کوچکی دارد. همانطور که بار ها به آن اشاره شد بهترین کار این است که از دانلود این برنامه صرف نظر کنیم و به سراغ برنامه‌ های امتحان پس داده شده برویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *