دانلود فیلتر شکن Hopper Vpn نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن Hopper Vpn نسخه اصلی

دانلود فیلتر شکن پر سرعت هوپر وی پی ان

فیلترشکن Hopper Vpn یکی از بهترین و پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار به منظور دسترسی به سایت های مسدود شده و استفاده از محتوای آن ها است. شما به راحتی می توانید با نصب این برنامه به محتوای مورد نیاز و دلخواهتان دسترسی پیدا کنید. و بدون هیچ مشکلی با بالاترین سرعت از آن ها استفاده کنید.

سرورهای قدرتمند و پرسرعت برنامه Hopper Vpn

این اپلیکیشن دارای سرور های قدرتمندی است که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. به وسیله آن ها می‌‌ توانید حتی سخت ترین فیلترها را باز کرده و سایت های فیلتر شده را رفع فیلترینگ کنید. در واقع شما با اتصال به سرور های پرسرعت این برنامه می توانید به راحتی از اینترنت نا محدود برخوردار شوید. و از تمامی ظرفیت های اینترنت بین الملل بهره مند شوید.

تماشای فیلم و سریال

همان طور که گفته شد این فیلتر شکن بی نظیر از قدرت بسیار بالایی برخوردار است. که این برنامه را برای عاشقان فیلم و سریال بسیار مناسب می کند. چرا که آن ها می توانند به کمک هوپر وی پی ان به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت های بین المللی بپردازند. و از تماشای به روز ترین فیلم های روز دنیا بدون سانسور و با بالاترین کیفیت لذت ببرند.

Screenshot image

با Hopper Vpn مروری امن و ناشناس داشته باشید

هوپر وی پی ان برای شما مروری ایمن و ناشناس فراهم می‌کند‌ و از تمام اطلاعات و داده‌‌های شما محافظت می کند. در نتیجه نمی گذارد کسی به آن ها دسترسی پیدا کنند.
درواقع این فیلتر شکن با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما این امکان را فراهم میکند. که بدون اینکه شناسایی شوید به مرورگردی در اینترنت بپردازید. با استفاده از این وی پی ان هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود. و می توانید با خیالی راحت از تمامی سایت ها و برنامه های دلخواهتان استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *