دانلود فیلتر شکن Hostry VPN برای اندروید + نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن Hostry VPN برای اندروید + نسخه مود شده

دانلود فیلتر شکن Hostry VPN نسخه جدید با لینک مستقیم

به دلیل محدودیت ‌های موجود در اینترنت و افزایش شدت فیلترینگ اعمال شده بر آن بسیاری از خدمات که شما می‌ توانید از آن برای راحتی کار خود استفاده کنید. و کارهای روزمره خود را انجام دهید، از دسترس شما خارج شده است. برنامه هایی کاربردی نظیر تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و سایر.. که می توانند در حوزه های مختلف به ما کمک شایانی کنند. فیلتر شکن Hostory VPN یک فیلتر شکن خوب و مناسب است که می تواند شرایط لازم به منظور مروری آزادانه را برای شما به ارمغان بیاورد.

دریافت سرعت بالا با اتصال به سرور ها

این برنامه معتقد است که هیچ چیزی نباید کاربران را برای مروری راحت و دسترسی به خدمات دلخواهشان محدود کند. بنابراین به کمک سرور های با کیفیتش سرعت بالایی را برای شما ایجاد می کند. که به شما این امکان را می دهد بدون هیچ مشکلی در اینترنت با کمک سرور های Hostory VPN در اینترنت به مرورگردی بپردازید.

Screenshot image

قابلیت استفاده با Wi-fi

شما می توانید به کمک انواع وای فای به سرور های این برنامه متصل شوید. که به شما برای دسترسی راحت تر کمک می کند. علاوه بر آن با هر نوع اینترنتی که متصل شوید این فیلتر شکن سرعت شما را افرایش می دهد.

امنیت خوب و مناسب برای همه

امنیتی که این برنامه برای کاربرانش فراهم می کند بسیار مطمئن می باشد. به گونه ای که این برنامه به عیچ عنوان داده های به دست آمده از شما را با اشخاص ثالث هم رسانی نمی کند. همچنین داده های شما را ذخیره نخواهد کرد تا باعث افزایش مرور ایمن شما شود.

Screenshot image

استفاده آسان از خدمات

شما برای بهره گیری از خدمات موجود در این برنامه کار ساده ای در پیش دارید چرا که رابط کاربری آن فاقد هرگونه پیچیدگی است. و بدون آموزش می توانید به سرور های متنوع آن متصل شوید.

توضیحات گفته شده از خدمات موجود در این برنامه تماما در گوگل پلی نیز وجود دارد. همچنین گفتنی است که این برنامه ۵ هزار بار بارگیری شده است.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *