دانلود فیلتر شکن Howdy VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Howdy VPN برای آیفون

نصب برنامه جدید Howdy VPN با لینک مستقیم

همانطور که می‌ دانید امروزه بسیاری از خدمات اینترنتی مانند استفاده از شبکه‌ های اجتماعی محبوب برای کاربران ایرانی غیر قابل دسترس شده است. به گونه ‌ای که آن ها برای استفاده از خدمات موجود باید از یک فیلتر شکن قدرتمند استفاده کنند. چرا که دیگر فیلتر شکن های قدیمی قادر به ارائه ی خدمات پرقدرت و برقراری اتصال پایدار نیستند.

توضیحی مختصر درباره برنامه Howdy VPN

این برنامه از اتصال SSL برای برقراری ارتباط بین کاربر و سرور با استفاده از یک حساب کاربری مخصوص بهره می گیرد. شما برای استفاده از این برنامه باید یک حساب باز کنید. که حتی می توانید دو نوع حساب را ایجاد کنید. شما حساب خود را با توجه به نیاز خود باید ایجاد کنید. که به صورت کلی 2 نوع حساب: VPN برای بازی و VPN برای Regular وجود دارد.

Screenshot image

سرور های قدرتمند

این برنامه از سرور های قدرتمند و با کیفیت برخوردار است. به همین دلیل است که می‌ تواند قدرت و سرعت لازم به منظور دسترسی به خدمات مسدود شده را برای کاربران فراهم کند. شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید. و از سرور های پرسرعتش برای مقابله با مشکل فیلترینگ استفاده کنید.

امنیت سایبری و رمزگذاری مناسب برنامه Howdy VPN

از آنجایی که این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. امنیت سایبری مناسبی را برای شما به ارمغان می‌ آورد. و شما می‌ توانید از این بابت با خیالی راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. و موارد دلخواه خود را با سرعت عالی دانلود کنید.

امنیت حریم خصوصی پایین

متاسفانه امنیتی که این برنامه برای حریم خصوصی شما تامین می‌ کند، بسیار کیفیت پایینی دارد. چرا که این برنامه یک سری از اطلاعات خصوصی شما را ذخیره می‌ کند. که این موضوع آسیب پذیری شما را در برابر خطرات احتمالی بیشتر می‌ کند. که باعث می‌ شود که خطرات بیشتری متوجه شما باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *