دانلود فیلتر شکن Hoxx VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Hoxx VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن رایگان و سریع Hoxx VPN

برنامه Hoxx VPN یک فیلتر شکن قوی و کاربردی با سرور های با کیفیت و عالی میباشد. که بالا ترین سرعت را برای مرور نامحدود شما فراهم میکند. همین دلیل سبب شده که شما بتوانید با استفاده از این فیلتر شکن به تمامی کار های روزمره خود بپردازید. و با دور زدن فیلترینگ و محدودیت های اعمال شده بر اینترنت، از تمام ظرفیت و امکانات و خدمات اینترنتی بهره ببرید. شما با استفاده از این فیلتر شکن میتوانید با بهترین کیفیت به صورت آنلاین فیلم تماشا کنید. و یا میتوانید از آن برای بازی های آنلاین استفاده کنید. چرا که با سرعت بی نظیری که دارد بهترین تجربه ی گیم پلی را برای شما فراهم میکند.

خدمات رایگان فیلتر شکن Hoxx VPN

این فیلتر شکن یکی از بهترین وی پی ان های رایگان موجود در بازار میباشد. بدین معنی که تمام خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد و شما دیگر نیازی به هزینه کردن برای برخورداری از خدمات وی پی ان نخواهید داشت. همچنین برای استفاده از برنامه تنها نیاز است، هر سروری را که می خواهید از هر کشوری انتخاب و با یک ضربه به آسانی اتصال خود را برقرار کنید.

Screenshot image

مروری ناشناس و ایمن با برنامه Hoxx VPN

یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار اندروید این برنامه است که اقدامات زیادی را برای محافظت از کاربرانش انجام میدهد. یکی از این اقدامات فراهم کردن بستری است که در آن شما بتوانید مروری ناشناس و ایمن را تجربه کنید.
همچنین این برنامه با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما هنگام استفاده کردن از این فیلتر شکن و نشان دادن IP سروری که به آن متصل هستید، به جای موقعیت اصلی شما این مهم را ممکن میکند. بدین صورت مکان شما به صورت ناشناس باقی مانده و شما میتوانید مروری ایمن و بدون ردیابی را تجربه کنید. همچنین با این قابلیت دیگر هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود. ضمن اینکه با رمزگذاری اتصالات شما نیز اتصالی مطمئن را هنگام مرور برایتان فراهم میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *