دانلود فیلتر شکن HTTP Elver VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن HTTP Elver VPN با لینک مستقیم

دانلود نسخه اصلی و رایگان برنامه HTTP Elver VPN

همانطور که همه شما می ‌دانید امروزه استفاده از فیلتر شکن‌ ها به امری بدیهی تبدیل شده است. چرا که نیاز ما روزانه به این برنامه‌ ها افزایش پیدا می‌ کند. دلیل این امر افزایش بیش از اندازه محدودیت ‌های اینترنتی است. که خدمات زیادی را از ما سلب کرده‌ اند. بدین ترتیب شما برای استفاده از این خدمات نیاز به برنامه ای قدرتمند دارید. که فیلتر شکن HTTP Elver VPN می‌ تواند در این راه به شما کمک کند چرا که از قدرت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

ویژگی های اصلی HTTP Elver VPN

تعداد زیاد سرور
پهنای باند با سرعت بالا
انتخاب برنامه هایی که از VPN استفاده می کنند.
زمان استفاده از برنامه به صورت نامحدود است.
بدون نیاز به ثبت نام یا ورود به سیستم

سرور های پرتعداد در سراسر کشور

این برنامه از سرور های بسیار با کیفیت و زیادی برخوردار است. این ویژگی سبب می‌ شود که شما بتوانید به راحتی و به بدون هیچ مشکلی در هر کجا به یکی از این سرور ها متصل شوید. و از قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید.

Screenshot image

قابلیت تونل کردن برنامه ها

یکی از ویژگی ‌های جذاب این فیلتر شکن قابلیت تونل کردن برنامه‌ هاست. این ویژگی سبب می‌ شود که ما بتوانیم انتخاب کنیم که کدام برنامه ‌ها هنگام روشن بودن این فیلتر شکن از خدمات برنامه استفاده کند. این ویژگی به طور کلی سبب می‌ شود که شما نیاز به روشن خاموش کردن مداوم این فیلتر شکن نداشته باشید. بلکه با انتخاب کردن برنامه‌ های مورد نظر تنها زمانی که وارد آن برنامه‌ ها می‌ شوید، از خدمات وی پی ان استفاده کنید.

خدمات نامحدود موجود در برنامه HTTP Elver VPN

استفاده از خدمات این برنامه هیچگونه محدودیتی ندارد. چرا که این برنامه خدمات وی پی انش را به صورت نامحدود به ما ارائه می‌ دهد. یعنی شما در هر زمان و هر مکانی می‌ توانید به هر مقدار که می‌ خواهید از خدمات موجود در این برنامه استفاده کنید و از محتوا های فیلتر شده لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *