اتصال سریع واسان به فیلتر شکن Hub vpn pro


اتصال سریع واسان به فیلتر شکن Hub vpn pro 

نصب فیلتر شکن Hub vpn pro

از بین بردن محدودیت ها با فیلتر شکن سریع  Hub vpn pro بسیار آسان می شود. به گونه ای که شما می توانید این برنامه را با لینک های مستقیم بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید. سپس با روشن کردن آن و اتصال به یکی از سرورهای قدرتمندش به راحتی می‌ توانید محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. و برنامه های دلخواهتان را مثل تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و اسنپ چت را به سادگی و بدون هیچ فیلتری باز کنید.

ویژگی های فیلترشکن Hub vpn pro

این برنامه فضای زیادی را اشغال نمیکند

پشتیبانی از انواع مختلفی از شبکه ها مثل WI-FI، 4G، LTE، 3G و EDGE

فاش نکردن هویت شما هنگام بازدید از سایت ها

افزایش سرور های مختلف کشور ها در بروز رسانی های جدید

امکان دسترسی به انواعی از بازی و برنامه های مسدود شده

رمزگذاری اتصالات به صورت ایمن توسط فیلترشکن Hub vpn pro

برنامه Hub vpn pro وی پی ان برای افزایش ایمنی و امنیت کاربران خود‌، اقداماتی را انجام داده است و طبق این اقدامات از پروتکل های امنیتی بسیاری استفاده کرده است. یکی از این اقدامات، رمزگذاری اتصالات شما است. در واقع این برنامه برای محافظت از شما هنگام استفاده از اتصالات نا امن، اتصالات شما را رمزگذاری میکند. با این عمل برای شما اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ را فراهم میکند. که به واسطه ی آن شما میتوانید با خیالی راحت و آسوده به هر کجای اینترنت گشت و گذار کنید.

تغییر لوکیشن به صورت اتوماتیک با فیلتر شکن Hub vpn pro

اتصال پیدا کردن به قوی‌ ترین سرور این برنامه به صورت اتوماتیک انجام می‌ شود. همچنین وقتی شما به یکی از سرور های این برنامه متصل می‌ شوید خود فیلتر شکن به صورت خودکار آدرس آی‌ پی شما را تغییر می‌ دهد. چون وقتی با آدرس اصلی خود وارد سایت‌ های مختلف می‌ شوید به راحتی قابل شناسایی هستید. اما وقتی به این برنامه متصل می‌ شوید تمام فعالیت‌ های شما و موقعیت مکانیتان کاملاً پنهان می‌ شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *