دانلود Hub VPN نسخه pro برای اندروید


دانلود Hub VPN نسخه pro برای اندروید

دانلود فیلترشکن هاب نسخه پرو با لینک مستقیم

دانلود Hub VPN نسخه pro برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز براتون نسخه پرو فیلترشکن هاب رو اوردیم. دقت کنید نسخه عادی و پرو هاب وی پی ان دو تا برنامه جدا هستن!

نکته اولی که توجه من رو راجع به این وی پی ان جلب کرد آمار اون بود! وقتی به وبسایت و یا برنامه گوگل پلی مراجعه کنید، میتونید تعداد دانلود فعال و همچنین نمره کاربران به این برنامه رو مشاهده کنید. این وی پی ان تونسته تا الان بیشتر از پونصد هزار دانلود فعال داشته باشه و همچنین نمره ۴.۴ رو از کاربران دریافت کرده که مجموعا آمار خیلی خوبی برای این وی پی انه!

آخرین آپدیت این وی پی ان مربوط به همین امسال یعنی ۲۰۲۳ است و این مخصوصا برای فیلترشکن ها خیلی مهمه که بروز و اپدیت باشن! اینجوری احتمال فعال بودن سرور ها بیشتره!

با استفاده از این وی پی ان میتونید از اطلاعاتتون محافظت کنید و از اینکه شخص سومی فعالیت های شما رو ردیابی و جاسوسی کنه ، جلوگیری کنید. همچنین از همه محدودیت ها و فیلترینگ عبور کنید و به برنانه ها و وبسایت های دلخواهتون دسترسی داشته باشید.

کلا تو این وی پی ان خبری از کارهای پر دردسر نیست! نه نیازه که تنظیمات خاصی رو اعمال کنید و لازمه که ثبت نام و ساخت اکانت و این داستان ها رو تجربه کنید. و البته این وی پی ان تمام اطلاعات شما رو در فضای آنلاین رمزنگاری میکنه تا از درز اطلاعات شما جلوگیری کنه!

برای اینکه بتونید از سرور های مختلف و پرسرعت این وی پی ان استفاده کامل و بدون مشکلی داشته باشید ، لازمه که دستگاه اندرویدی شما حداقل از ورژن ۵ و یا بالاتر پشتیبانی کنه و دیگه تقریبا اکثر گوشی های فعال در دنیا این ورژن و یا بالاتر رو دارن.

ممنون از اینکه تا اینجای مطلب همراهمون بودید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *