دانلود فیلتر شکن رایگان hula vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن رایگان hula vpn با لینک مستقیم

فیلتر شکن هولا وی پی ان برای آیفون

برنامه hula vpn یک سرویس اشتراک گذاری سریع است که به دلیل نامحدود بودن و قدرت بالایی که دارد بهترین گزینه برای دور زدن فیلتر های موجود در سراسر جهان است . که به وسیله آن می توانید سایت های فیلتر شده را رفع انسداد کنید.
یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه در کنار رایگان بودن ، سهولت دسترسی به این وی پی ان است که شما میتوانید به راحتی آن را دانلود و استفاده کنید. به همین دلیل است که برنامه از امنیت بالایی برخوردار است بدین معنی که خیال شما از هر مسئله ای که مربوط به امنیت شما و دستگاهتان باشد راحت خواهد بود. چرا که این برنامه با پروتکل ها و سیاست ها و تدابیری که اندیشیده است ،امنیت شما را کاملا تضمین خواهد کرد.

امنیت بالای فیلتر شکن hula vpn

همان طور که گفته شد این وی پی ان از امنیت بالایی برخودار است. این امنیت شامل امنیت دستگاه شما، امنیت اطلاعات شما و امنیت حریم شخصی میباشد. همچنین با پروتکل هایی که دارد نظیر IKEv2 و open vpn و SSTP باعث حفظ دستگاه شما از هرگونه نفوذ اشخاص ثالث میگردد. و با رمزگذاری اتصالات شما اتصالی ایمن را برای مرور شما به ارمغان می آورد.

Screenshot image

پشتیبانی قوی hula vpn

این برنامه از تیم پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته برخوردار است. و شما در صورت بروز مشکل میتوانید با درمیان گذاشتن آن با تیم پشتیبانی آن مشکل را به سادگی حل کنید.

سرعت بالا و اتصال پایدار

فیلتر شکن هولا با سرور های متعدد و قوی ای که در سر تا سر دنیا دارد . سبب میشود که بتواند پهنای باند زیادی را ارائه کند و در نتیجه باعث افزایش سرعت اتصال شما میشود. شما با hula vpn تجربه ی جدیدی از سرعت و اتصال پایدار را خواهید کرد. به راحتی و به سرعت میتوانید به هر سایت یا برنامه ای که دسترسی آن محدود شده است دسترسی پیدا کنید و از خدمات آن بهره ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *