دانلود فیلتر شکن Hypr VPN برای گوشی بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن Hypr VPN برای گوشی بدون محدودیت

نسخه جدید برنامه هایپر وی پی ان برای اندروید نسخه رایگان

به دلیل افزایش محدودیت های اینترنتی یکی از پرکاربرد ترین برنامه های امروزی فیلتر شکن ها هستند. که به وسیله آن ها می توانیم تمام محدودیت ها را دور بزنیم و به خدمات دلخواهمان در اینترنت دسترسی پیدا کنیم. یکی از پرسرعت ترین و با کیفیت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار برنامه Hypr VPN است. که می توانیم با اتصال به سرور های آن، هر محدودیتی را دور بزنیم و از برنامه های دلخواهمان بهره مند شویم.

سرور های نامحدود برنامه Hypr VPN در سراسر جهان

همانطور که گفته شد این فیلتر شکن پرقدرت از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. که می‌ تواند به ما امکان دسترسی به هر نوع محتوای دلخواهمان را بدهد. دلیل سرعت بالای این برنامه به خاطر وجود سرور های بسیار باکیفیت و پرتعداد این برنامه در سرتاسر نقاط جهان می باشد. که با ایجاد یک پوشش جهانی برای ما، سبب می‌ شود که اتصالی پایدار برای ما فراهم شود. که ما می‌ توانیم با متصل شدن به سرور های این برنامه در سریع ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم. ضمن اینکه استفاده از سرور های این برنامه هیچگونه محدودیتی ندارد.

Screenshot image

پنهان کردن آدرس آی پی واقعی

برنامه هایپر وی پی ان برای اینکه بتواند شرایطی مناسب برای گشت و گذار ایمن ما در فضای اینترنت و همچنین امکان دسترسی به خدمات بین المللی را برای ما فراهم کند. از تکنولوژی تغییر موقعیت مکانی استفاده می کند. یعنی برنامه با ایجاد یک آی پی جعلی و جایگزین کردن آن با IP اصلی ما، سبب می‌ شود که موقعیت جغرافیایی ما پنهان شود. در نتیجه فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نخواهند بود و ما توانایی برخورداری از انواع خدمات اینترنتی را خواهیم داشت.

اتصال آسان و راحت به سرور دلخواه خود در برنامه Hypr VPN

چگونگی اتصال به سرور های این برنامه اصلا کار دشواری نیست. زیرا این برنامه از رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است و همه ما می توانیم از این برنامه به سادگی استفاده کنیم و به سرورهای پرسرعت موجود در این برنامه متصل شویم. برای اتصال به این برنامه فقط کافی است آن را نصب کنیم و بر روی سرور دلخواهمان کلیک کنیم. و یا از گزینه اتصال خودکار استفاده کنیم تا وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شویم.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *