دانلود فیلتر شکن HZ VPN برای اندروید با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن HZ VPN برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود اچ‌ زد وی پی ان نسخه جدید

کاربران امروزه به دنبال فیلتر شکنی هستند که بتوانند به کمک آن انواع محدودیت‌ های اینترنتی را از بین ببرند. و به صورت آزادانه در اینترنت به گشت و گذار بپردازند. اما به دلیل افزایش شدت محدودیت ‌ها کیفیت فیلتر شکن ‌ها دچار افت شدیدی شده است. یکی از گزینه‌ های شما برای استفاده از اینترنت نامحدود فیلتر شکن HZ VPN می باشد. زیرا خدمات زیر را به شما ارائه می کند:

سرور های متعدد در HZ VPN با ایجاد اتصالی قوی :

سرورها هستند که سرعت یک فیلتر شکن را سبب می‌ شوند. بنابراین مهم‌ ترین ویژگی که هنگام استفاده از یک فیلتر شکن باید به آن توجه کنیم، سرورهای آن می‌ باشد. سرور هایی که از کیفیت بالا برخوردار باشند. سرور های این فیلتر شکن نیز بر طبق ادعای سازندگانش از کیفیت و تعداد مطلوبی برخوردار هستند. و می‌ توانند اتصالی پایدار و پرقدرت را برای شما به ارمغان بیاورند.

Screenshot image

افزایش امنیت حریم خصوصی:

شما می‌ توانید هنگام استفاده از این برنامه با خیالی راحت این کار را انجام دهید. چرا که حریم خصوصی شما کاملاً ایمن باقی خواهد ماند. علاوه بر آن، این برنامه به هیچ عنوان هیچ گونه اطلاعاتی از شما را ذخیره نخواهد کرد. در نتیجه آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی تا حد زیادی کاهش می یابد. همچنین این برنامه به هیچ عنوان اطلاعاتی از شما را به اشخاص ناشناس نمی دهد، که مروری آزادانه را برای شما موجب می‌ شود.

استفاده راحت از HZ VPN با اتصال خودکار:

استفاده ساده و راحت می‌ تواند خصوصیتی باشد که مرور شما در اینترنت را دلپذیرتر کند. به دلیل اینکه قابلیت اتصال خودکار در این برنامه وجود دارد. می‌ توانید تنها با یک کلیک به سرور های پرسرعت برنامه متصل شوید. و از خدمات بین‌ المللی در مدت زمان کوتاهی استفاده کنید.

این برنامه توانسته رضایت کاربران را جلب کند. به گونه‌ ای که بیش از ۵۰ هزار بار توسط آن ها دانلود و نصب شده است و نمره ۴ را از آن ها دریافت کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *