دانلود فیلتر شکن ibex VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن ibex VPN با لینک مستقیم

دانلود برنامه رایگان ibex VPN از گوگل پلی

تعداد فیلتر‌ شکن ‌هایی که در بازار وجود دارند به صورت روزانه در حال افزایش هستند. چرا که نیاز کاربران بسیار افزایش پیدا کرده است و این برنامه ‌ها برای پاسخگویی به کاربران در حال ارائه خدمات می‌ باشند. یکی از این فیلتر شکن ها برنامه ibex VPN می باشد. این برنامه در واقع پایگاه VPN سریع و ایمن در v2ray است که اتصال فوق العاده ایمن را فراهم می کند. ما می توانیم این برنامه را به راحتی از گوگل پلی دانلود و نصب کنیم.

نحوه اتصال به برنامه ibex VPN

ما برای اتصال به این برنامه و استفاده از خدماتش نیاز به نصب کانفینگ داریم. بنابراین نسبت به بسیاری از فیلتر شکن‌ ها کار کردن با آن سخت ‌تر می‌ باشد و باید به این نکته توجه داشته باشیم. بنابراین ما ابتدا نیاز به کانفینگ‌ های پرسرعت برای استفاده از این برنامه هستیم.

Screenshot image

Screenshot image

بدون نیاز به ثبت نام

ما برای استفاده از این برنامه و متصل شدن به آن نیازی به ثبت نام و گذراندن مراحل ثبت اطلاعات خصوصی نداریم. بلکه می‌ توانیم بدون گذراندن این مراحل وارد برنامه شویم و با نصب کانفینگ مورد نظر از خدمات وی پی ان برخوردار شویم. ضمن اینکه این مورد استفاده از این برنامه را راحت تر می کند.

برخورداری از امنیت مناسب و‌ لازم

یکی از مهم ترین مسائلی که هنگام انتخاب فیلتر‌ شکن باید در نظر داشته باشیم، امنیتی است که آن برنامه برای ما فراهم می‌ کند. طبق گفته‌ های سازنده‌ های این برنامه آی بکس وی پی ان از بهترین خدمات امنیتی استفاده می‌ کند. یعنی اصول امنیتی که بر پایه رمزگذاری اتصالات می باشد را رعایت می کند. و داده های ما را هنگام انتقال رمزگذاری می کند تا از آسیب ها و خطرات احتمالی که ممکن است برای ما بد تمام شود، جلوگیری کند. همچنین این برنامه برای تامین امنیت حریم خصوصی ما به هیچ عنوان سوابق ما را ذخیره نمی کند و با اشخاص ثالث در میان نمی گذارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *