دریافت برنامه ICE VPN برای اینترنت همراه اول


دریافت برنامه ICE VPN برای اینترنت همراه اول

نصب فیلتر شکن رایگان ICE VPN آخرین نسخه موجود

فیلتر شکن ICE VPN برنامه ‌ای است که ویژگی های مختلف را در اختیار شما قرار می‌ دهد. تا به خدمات فیلتر شده در اینترنت دسترسی پیدا کنید. این برنامه که به تازگی به بازار ارائه شده است. چندان شناخته شده نیست و به طور کلی تنها ۱۰۰۰ کاربر آن را نصب کرده اند.

Screenshot image

۱_ سرور های قدرتمند و سریع

سرور های این برنامه از آن دسته از سرور ها هستند که قدرت و سرعت بالایی را در اختیار کاربران قرار می‌ دهند. و یک اتصال پایدار و بدون قطع و وصلی را برای شما فراهم می‌ کنند. پس می‌ توانید با خیالی راحت از این برنامه برای رفع انسداد کردن انواع محدودیت‌ ها استفاده کنید.

۲_ رابط کاربری مناسب برنامه ICE VPN برای استفاده راحت

رابط کاربری این برنامه به گونه ‌ای طراحی شده است که کاربرانی که حتی تجربه استفاده از فیلتر شکن ‌ها را نیز نداشتند. می‌ توانند به راحتی با این برنامه کار کنند و به سرور های آن متصل شوند. تا قدرت لازم برای استفاده از خدمات بین‌ المللی را که دچار فیلترینگ شده ‌اند، داشته باشند.

Screenshot image

۳_ دسترسی به امنیت مطمئن و قابل اعتماد

این برنامه کاملاً یک فیلتر شکن مطمئن و ایمن است. چرا که از خط مشی گوگل پلی پیروی می‌ کند.
همچنین داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. ضمن اینکه حتی شما می‌ توانید اطلاعاتی که توسط این برنامه ذخیره شده‌ اند را پاک کنید.

۴_ استفاده از تمام خدمات برنامه ICE VPN بدون ثبت نام

از آنجایی که این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است. از به روزترین خدمات نیز برخوردار می‌ باشد. و شما می‌ توانید با نصب این برنامه از بهترین خدمات برخوردار شوید. تا به راحتی و با سرعتی بسیار بالا از سد محدودیت های اینترنتی عبور کنید.
ضمن اینکه شما می‌ توانید بدون اینکه نیاز به ثبت نام داشته باشید وارد برنامه شوید. و خدمات حرفه‌ ای و پرمیوم را بدون هیچ مشکلی خریداری کنید .

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *