دانلود فیلتر شکن Ika Vpn نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن Ika Vpn نسخه مود شده

دانلود برنامه Ika Vpn برای اندروید

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر نمی توانید به سایت ها و برنامه های مسدود شده در کشور دسترسی پیدا کنید، دیگر لازم نیست نگران باشید. چون ما به شما می خواهیم فیلتر شکن رایگان و نامحدود Ika Vpn را معرفی کنیم. این برنامه دارای سرورهای پرسرعتی در کشور های مختلف است. که با اتصال به هر کدام از آنها می توانید به راحتی برنامه های مورد علاقه خود و یا حتی بازی ها را دانلود کنید. و با بهترین سرعت و کیفیت آن ها را انجام دهید. همچنین امکان تماشا و یا دانلود کردن فیلم های مختلف و بدون سانسور برای شما امکان پذیر است. پس بدون شک این برنامه را نصب و استفاده کنید.

سرور های پرسرعت برنامه Ika Vpn

این فیلتر شکن پرسرعت دارای سرور های مختلفی در سراسر جهان است. و شما می‌توانید هر کدام از این سرور ها را بر اساس سرعتی که دارد، انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اتصال شما برقرار شود. علاوه بر آن این برنامه دارای اتصال خودکار است. که اگر بر روی آن کلیک کنید،‌خود برنامه یکی از بهترین سرور ها را برای شما انتخاب می کند و شما را متصل می کند. تا بتوانید با خروج از این برنامه به تمام موارد محدود شده در کشور دسترسی پیدا کنید. و مرور ایمن و نامحدود را تجربه کنید.

Screenshot image

رمزگذاری هوشمند توسط فیلتر شکن Ika Vpn

اگر می خواهید هنگام بازدید از سایت های مختلف و نصب برنامه ها اطلاعات شما به خطر نیفتد. کافی است به سرورهای این فیلتر شکن رایگان متصل شوید. در این صورت می‌توانید با امنیت بسیار بالا به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. همچنین این برنامه تمام اطلاعات مهم و رمزهای عبور شما را رمزگذاری می‌کند. تا هیچ شخص ناشناسی نتواند به داده های شما دسترسی پیدا کند. بنابراین گوشی همراه شما از خطرات احتمالی در امان خواهد ماند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *