دانلود فیلتر شکن iMe VPN با لینک مستقیم + رایگان


دانلود فیلتر شکن iMe VPN با لینک مستقیم + رایگان

دانلود برنامه iMe VPN برای آیفون

اگر می خواهید که تمامی خدمات مسدود شده در اینترنت را رفع انسداد کنید و از آن ها برخوردار شوید، نیاز به فیلتر شکن قدرتمند و سریع دارید. فیلتر شکنی که بتواند سرعت و قدرت لازم برای این کار را به شما هدیه کند. فیلتر شکن iMe VPN یک گزینه مناسب برای این منظور می باشد. چرا که از خدمات وی پی ان با کیفیت عالی برخوردار می باشد. و به شما امکان استفاده کردن از اینترنت نامحدود و پرسرعت را می دهد.

دسترسی به سرور هایی با کیفیت بالا

شما برای اینکه بتوانید در اینترنت محدودیت ها را دور بزنید و از آن ها برخوردار شوید. نیاز به سرعت بالا و اتصالی پایدار دارید. که این برنامه به کمک سرور های عالی خود این مهم را موجب می شود. شما می توانید با پوشش جهانی این برنامه در هر کجا از خدمات بین المللی استفاده کنید. و بدون هیچ گونه مشکل از خدمات دلخواهتان که به دلیل محدودیت ها از دسترس شما خارج شده بودند، برخوردار شوید.

Screenshot image

حفاظت از حریم خصوصی شما توسط برنامه iMe VPN

این برنامه امنیت حریم خصوصی شما را تضمین می کند‌ و به کمک اقدامات امنیتی خود اجازه دسترسی افراد به اطلاعات خصوصی شما را نمی دهد. همچنین با استفاده از یک سری پروتکل ها باعث افزایش امنیت حریم خصوصی شما می شود. برای مثال به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند و یا نظارتی بر فعالیت های آنلاینتان انجام نمی دهد. بنابراین می توانید در فضایی کاملا ایمن مروری آزادانه را تجربه کنید.

برنامه iMe VPiMe VPNN دارای خدماتی نامحدود

شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه و متصل شدن به سرور های پرسرعت آن هیچگونه محدودیتی ندارید. و می توانید در هر ساعت از شبانه روز و به هر مقدار که می‌ خواهید از سرور های این برنامه برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید. و به کمک آن مروری بدون محدودیت در اینترنت را تجربه کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *