دانلود Immortality VPN Pro برای اندروید


دانلود Immortality VPN Pro برای اندروید

دانلود فیلترشکن جاودانگی با لینک مستقیم

دانلود Immortality VPN Pro برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ اومدیم با یه وی پی ان دیگه با یه اسم عجیب! فیلترشکن جاودانگی یا همون ایمورتالیتی!

خب حالا اصن این وی پی ان چی هست؟ طبق توضیحات خود سازندگان این وی پی ان، این برنامه آسون ترین راه و اثر بخش ترین راه برای افراده که بتونناز خودشون در فعالیت های اینترنتی محافظت کنن وهمچنین هویت خودشون رو مخفی نگه دارن! به محض اینکه شما به این وی پی ان و سرورهای امنش وصل میشید،ترافیک اینترنت شما وارد یه تونل رمزنگاری شده میشه که هیچکس داخلش رو نمیتونه ببینه! که این هیچکس شامل هکر ها – خانواده و اپراتور فراهم کننده اینترنت شما خواهد بود.

همین! باورتون میشه؟ کل توضیحاتی که توسعه دهندگان ارائه کرده بودن در صفحه وی پی انشون در گوگل پلی همین بود! و تازه نکته جالب تر اینه که همین توضیحات رو کپی پیست کردن و برای همه وی پی ان هایی که نوشتن منتشر کردن! یعنی حتی زحمت نکشیدن که برای وی پی انشون توضیحات بدردبخور بدن! به نظر من سازندگان این برنامه فقط خواستن یه وی پی ان هایی بسازن و منتشر کنن که اگر هرکدوم از این وی پی ان ها یه تعداد کمی هم دانلود بگیرن برای درامد زاییشون کافی باشه! لوگو و اسم برنامه رو هم به همین عجیب و غریب انتخاب کردن که وقتی بین وی پی ان های مختلف دیده میشه جلب توجه کنه و کاربر روی لینک این وی پی ان کلیک کنه و دانلودش کنه! اینجور که به نظر میاد اگر سازندگانش روی بخش توضیحات – آخرین تغییرات – طراحی لوگو – طراحی داخلی و… وقت آنچنانی نزاشتن، بعید به نظر میرسه که روی قسمت فنی وی پی ان هم آنچنان وقتی گذاشته باشن! این نکته رو هم در نظر بگیرید که طراحی داخلی این برنامه هم کپی وی پی ان دیگرشونه و فقط رنگش عوض شده و از آبی به قرمز تغییر کرده.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *