دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Infinix VPN + نسخه اصلی


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Infinix VPN + نسخه اصلی

فیلتر شکن Infinix VPN برای اندروید + رایگان

ما با نصب فیلتر شکن Infinix VPN بر روی دستگاهمان می توانیم از تمامی خدمات اینترنتی مسدود شده استفاده کنیم. این برنامه به کمک سرور های بی نظیر خود، قدرت و سرعت کافی برای رفع انسداد انواع محدودیت ها را به ما می‌ دهد. و ما می توانیم به کمک این فیلتر شکن هر سایتی که به آن نیاز داریم را رفع انسداد کنیم و به آن دسترسی پیدا کنیم. در واقع این برنامه به ما امکان می دهد که از اینترنت بین المللی برخوردار شویم و از مرورگردی در اینترنت به صورت آزادانه لذت ببریم.

ایجاد اتصالی سریع با نصب فیلتر شکن Infinix VPN

این فیلتر شکن یکی از فعال ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. یعنی ما می توانیم به کمک آن از تمامی محدودیت ‌های اینترنتی فرار کرده و با دور زدن آن ها به خدمات مورد نظر خودمان دسترسی پیدا کنیم. دلیل این امر سرعت بالای این برنامه است که به دلیل وجود سرور های باکیفیت آن در سراسر نقاط جهان می باشد. ما می‌ توانیم با متصل شدن به سرور های این برنامه اتصالی پایدار و پرسرعت را تجربه کنیم. و به کمک آن از تمامی خدمات مورد نیاز خود در سایت ها و برنامه های مسدود شده برخوردار شویم.

Screenshot image

اتصالی ایمن و ناشناس برای مرور مطمئن

فیلتر شکن Infinix VPN یکی از ایمن ترین برنامه های در دسترس ما است. و از اقدامات امنیتی این برنامه می توان به رمزگذاری اتصالات اشاره کرد. این عمل را از طریق عبور دادن اتصالات ما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن انجام می دهد. با این عمل اتصالی غیر قابل نفوذ و ایمن برای ما ایجاد می‌ شود. که به ما امکان می‌ دهد هنگام استفاده از نا ایمن ترین اتصالات ممکن هم مروری کاملاً مطمئن و راحت داشته باشیم. و بدون ترس از به سرقت رفتن اطلاعات و آسیب رسیدن به دستگاه خود در اینترنت گشت و گذار کنیم. بنابراین با نصب این برنامه ایمن بر روی گوشی های همراه خود به صورت مستقیم، هیچ خطری شما و اطلاعات موجود در گوشی همراهتان را تهدید نمی کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *