خرید فیلتر شکن InsideVPN با قدرت بالا


خرید فیلتر شکن InsideVPN با قدرت بالا

نصب وی پی ان قوی InsideVPN نسخه جدید

فیلتر شکن ‌های زیادی به بازار ارائه شدند تا پاسخگوی نیاز کاربران برای دور زدن محدودیت‌ های اینترنتی باشند. اما همگی آن ها از کیفیت کافی برای انجام این کار برخوردار نیستند. و فیلتر شکن‌ های محدودی مانند برنامه InsideVPN هستند که از قدرت بالایی برای رفع فیلترینگ بهره مند هستند. این برنامه که برای گوشی ‌های اندرویدی ساخته شده است به راحتی از طریق برنامه گوگل پلی قابل دانلود و نصب بر روی انواع دستگاه‌ های اندروید است.

تونل کردن برنامه های مختلف به وسیله InsideVPN

این برنامه قابلیت بسیار جالب و کاربردی دارد و آن هم این است که شما می‌ توانید برنامه‌ هایی را که می‌ خواهید هنگام استفاده از آن ها از خدمات وی پی ان استفاده کنند، را انتخاب کنید.
در این شرایط اگر شما از برنامه ‌هایی به غیر از برنامه ‌های تعیین شده استفاده کنید آن برنامه‌ ها از خدمات vpn بی بهره خواهند ماند.
این ویژگی به درد حالتی می‌ خورد که شما از برنامه ‌هایی نظیر برنامه‌ های بانکی که خدمات وی پی ان در آن اختلال ایجاد می‌ کند استفاده می‌ کنید. و این مورد باعث می‌ شود که نیاز به خاموش روشن کردن فیلتر شکن نداشته باشید.

 

قابلیت انتخاب زبان در برنامه InsideVPN

این برنامه احترام زیادی به کاربرانش قائل است و برای راحتی کار آن ها زبان ‌های متعددی را در نظر گرفته است. برای مثال شما می‌ توانید زبان این برنامه را بر روی فارسی تنظیم کنید. سایر زبان‌ های این برنامه عبارتند از انگلیسی، عربی، چینی و سایر زبان‌ های زنده دنیا.

نیاز به پرداخت هزینه جهت دانلود

شما برای اینکه بتوانید از خدمات موجود در این برنامه استفاده کنید. نیاز دارید که هزینه ‌ای را پرداخت کنید. چرا که این برنامه در گوگل پلی پولی است و فاقد خدمات رایگان می‌ باشد.

دسترسی به سرور های اختصاصی و پرتعداد

این برنامه از سرور های زیاد و اختصاصی برخوردار است. این بدان معنی است که ترافیک زیادی بر روی آن ها اعمال نخواهد شد. و شما می‌ توانید با یک سرعت پایدار و بالا انواع محدودیت‌ های اینترنتی را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن از بین ببرید. و به خدمات مورد نیازتان در دنیای اینترنت دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *